td5652

Domino Most opció és az "új" telekom app

Kérdés

A Telekom már megint szívatja a régi ügyfeleket. Ennyire kell a profit Telekom? Ilyen pitiáner módon kell működni? Undorító és visszataszító, amit csinálnak!

A lényeg:

Eddig volt egy jó opciója a Telekomnak: a Domino Most, ami tényleg egy kedvezményes szolgáltatás volt. Most azt találták ki a germánok, hogy az opció automatikus megújítása megszűnik, az 30 naponta kikapcsolják. Ezzel egyidejűleg megszüntették a Domino Most opció bekapcsolhatóságát az internetes online felületen, az a jövőben csak a  készülékekre telepített, új Telekom appon belül lehetséges. 

Az új Telekom app azonban csak az Android 5+ készülékekre telepíthető... így a régebbi készülékek tulajdonosait egyszerűen kizárják ebből a kedvezményből. Az én kedvenc készülékeim, a kíváló SonyEricsson MiniPro SK17i, illetve a dect-mobil hibrid Panasonic KX-PRXA15 így azonnal kiesnek a kedvezményes szolgáltatásból, mivel ezekre már nem telepíthető az Android 5+...

Trükkös nem? Habár szerintem inkább UNDORÍTÓ és és ALJAS GYAKORLAT!!!

td5652

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2018. 10. 08. at 14:11, td5652 írta:

A Telekom már megint szívatja a régi ügyfeleket. Ennyire kell a profit Telekom? Ilyen pitiáner módon kell működni? Undorító és visszataszító, amit csinálnak!

A lényeg:

Eddig volt egy jó opciója a Telekomnak: a Domino Most, ami tényleg egy kedvezményes szolgáltatás volt. Most azt találták ki a germánok, hogy az opció automatikus megújítása megszűnik, az 30 naponta kikapcsolják. Ezzel egyidejűleg megszüntették a Domino Most opció bekapcsolhatóságát az internetes online felületen, az a jövőben csak a  készülékekre telepített, új Telekom appon belül lehetséges. 

Az új Telekom app azonban csak az Android 5+ készülékekre telepíthető... így a régebbi készülékek tulajdonosait egyszerűen kizárják ebből a kedvezményből. Az én kedvenc készülékeim, a kíváló SonyEricsson MiniPro SK17i, illetve a dect-mobil hibrid Panasonic KX-PRXA15 így azonnal kiesnek a kedvezményes szolgáltatásból, mivel ezekre már nem telepíthető az Android 5+...

Trükkös nem? Habár szerintem inkább UNDORÍTÓ és és ALJAS GYAKORLAT!!!

td5652

Nekem is ez a problémám,és még nagyon sokunknak. Remélem kapunk érdemi választ.

Üdv: Berze Nagy Gyuláné. 06/30********-ról.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

A leggyorsabb megoldás erre, ha megkértek megbízható barátot vagy családtagot aki használja a Telekom alkalmazást, az tegye be a számotokat az alkalmazásba és akkor 30 naponta tudja ismerős / családtag aktiválni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most