Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Domino Most opció és az "új" telekom app


td5652

Kérdés

A Telekom már megint szívatja a régi ügyfeleket. Ennyire kell a profit Telekom? Ilyen pitiáner módon kell működni? Undorító és visszataszító, amit csinálnak!

A lényeg:

Eddig volt egy jó opciója a Telekomnak: a Domino Most, ami tényleg egy kedvezményes szolgáltatás volt. Most azt találták ki a germánok, hogy az opció automatikus megújítása megszűnik, az 30 naponta kikapcsolják. Ezzel egyidejűleg megszüntették a Domino Most opció bekapcsolhatóságát az internetes online felületen, az a jövőben csak a  készülékekre telepített, új Telekom appon belül lehetséges. 

Az új Telekom app azonban csak az Android 5+ készülékekre telepíthető... így a régebbi készülékek tulajdonosait egyszerűen kizárják ebből a kedvezményből. Az én kedvenc készülékeim, a kíváló SonyEricsson MiniPro SK17i, illetve a dect-mobil hibrid Panasonic KX-PRXA15 így azonnal kiesnek a kedvezményes szolgáltatásból, mivel ezekre már nem telepíthető az Android 5+...

Trükkös nem? Habár szerintem inkább UNDORÍTÓ és és ALJAS GYAKORLAT!!!

td5652

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
Ekkor: 2018. 10. 08. at 14:11, td5652 írta:

A Telekom már megint szívatja a régi ügyfeleket. Ennyire kell a profit Telekom? Ilyen pitiáner módon kell működni? Undorító és visszataszító, amit csinálnak!

A lényeg:

Eddig volt egy jó opciója a Telekomnak: a Domino Most, ami tényleg egy kedvezményes szolgáltatás volt. Most azt találták ki a germánok, hogy az opció automatikus megújítása megszűnik, az 30 naponta kikapcsolják. Ezzel egyidejűleg megszüntették a Domino Most opció bekapcsolhatóságát az internetes online felületen, az a jövőben csak a  készülékekre telepített, új Telekom appon belül lehetséges. 

Az új Telekom app azonban csak az Android 5+ készülékekre telepíthető... így a régebbi készülékek tulajdonosait egyszerűen kizárják ebből a kedvezményből. Az én kedvenc készülékeim, a kíváló SonyEricsson MiniPro SK17i, illetve a dect-mobil hibrid Panasonic KX-PRXA15 így azonnal kiesnek a kedvezményes szolgáltatásból, mivel ezekre már nem telepíthető az Android 5+...

Trükkös nem? Habár szerintem inkább UNDORÍTÓ és és ALJAS GYAKORLAT!!!

td5652

 

 

Nekem is ez a problémám,és még nagyon sokunknak. Remélem kapunk érdemi választ.

Üdv: Berze Nagy Gyuláné. 06/30********-ról.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...