best01

MultiSim

Kérdés

Szevasztok! Igényeltem egy MultiSim kártyát megosztani a korlátlan internetemet (míg  990Ft). Behelyezve a másik készülékbe (Ipad) a fő számot nem lehet felhívni foglaltat jelez. A főszámról lehet hívni. Ügyfélszolgálat kétszer azt javasolták cseréltessem ki a kártyát mert rossz. Vissza a partner üzletbe,felhívták a BHD-t (belső help desk) ahol hibajegyet vettek fel mert nem a kártya rossz. Egyébként az internetmegosztás az működik. A kérdés az lenne, hogy hol tudok én érdeklődni. Nem hiszem hogy a BHD szóba áll velem ( nem is tudom felhívni).
Ha valakinek van ötlete azt megköszönném.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

31 válasz erre a kérdésre

Igazad van így pontos én fogalmaztam pontatlanul. De a probléma még mindig nincs megoldva

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

* A MultiSIM szolgáltatást havi díjas előfizetés mellé lehet igénybe venni. 
A MultiSIM szolgáltatás díja:
990 Ft/hó/bevont mellék SIM (kivéve Korlátlan Net és Net Korlátlan előfizetés mellett)Korlátlan Net vagy Net Korlátlan előfizetés mellett 4990 Ft/hó/bevont mellék SIM. Az akciós időszakban történő megrendelés esetén 990 Ft/hó/ bevont mellék SIM.
Az akció visszavonásig érvényes. A Korlátlan Net vagy Net Korlátlan előfizetések mellé akciós áron megrendelt MultiSIM ára 990 Ft marad az akció visszavonása után is a következő szerződésmódosításig.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: vazsonyierik

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem ötezret nem ér (megosztás, kártya csere) a kényelem egy ezrest megér többet nem (nekem)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ja hogy utána lemondod. Értem. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most akció van (ászf szerint) aztán tényleg annyi lesz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudom nem ez volt a kérdés, de szerintem korlátlan net esetén 4900ft/kártya én úgy tudom. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most