Ugrás a tartalomhoz
  • 1

MultiSim


best01

Kérdés

Szevasztok! Igényeltem egy MultiSim kártyát megosztani a korlátlan internetemet (míg  990Ft). Behelyezve a másik készülékbe (Ipad) a fő számot nem lehet felhívni foglaltat jelez. A főszámról lehet hívni. Ügyfélszolgálat kétszer azt javasolták cseréltessem ki a kártyát mert rossz. Vissza a partner üzletbe,felhívták a BHD-t (belső help desk) ahol hibajegyet vettek fel mert nem a kártya rossz. Egyébként az internetmegosztás az működik. A kérdés az lenne, hogy hol tudok én érdeklődni. Nem hiszem hogy a BHD szóba áll velem ( nem is tudom felhívni).
Ha valakinek van ötlete azt megköszönném.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ajánlott posztok

  • 0

Nálam is ugyanez a jelenség van. Én is iPad-be raktam be a mellék SIM-et. A probléma ott lehet, hogy az iPad nem képes híváskezelésre, és ezt a jelenséget a hálózat nem képes kezelni. Nagyon kezdetlegesnek tűnik nekem még ez a multisim dolog. Ha gyorsan nem oldódik meg, nem tartom meg a kártyát. Korlátlan netesként rettentő szívás ez, mert ugye DuoNet SIM-et meg basznak adni...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szabogabor10
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...