Kérdés

Sziasztok.Samsung j3-asom van,kettő napja folyamatosan azt írja a kijelzőn hogy:A Google Play -szolgáltatások folyamatosan leáll..!!Napok óta nem jön semmi frissités,semmi nem fut a háttérben,többször újra indítottam a telefont,és semmi.Mit tudok vele kezdeni/csinálni???Köszönöm!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

KEdves Pisti04 , vagy mások !

Nálam is uyganez a hiba fordult elő, használhatatlan a telefon. 

SAMSUNG j3, 2017. Pie -ra frissítés történt kb 1 hónapja, és most a Google Play-ben valamit töltöttem le, majd elkezdte ezt a 

"Google PLAY Szolgáltatások leállt " üzenetet folyamatosan feldobni. 

Az lenne a kérdésem, hogy pontosan hogyan lehet kikapcsolni a "Készülékkereő funkció" t, ami ABit  kommentjében volt : 

""Mint írtam, ez után a lépés után írta a rendszer, hogy nem sikerült eltávolítani. 

Kis utánajárással találtam egy tippet, miszerint a készülékkereső funkció kikapcsolása után eltávolíthatók a play szolgáltatás frissítései. Ez bevált, szerencsére megszűnt a probléma.

""

Előre is köszönettel, 

Roland

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Andrek Roland

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
59 perce, abit🌻 írta:

Menj a beállításokba, keresd meg az Alkalmazások opciót. Ott keresd ki a Google Play-szolgáltatások appot. Koppints a jobb felső sarokban a Frissítések eltávolítására, és okézd le.Screenshot_20190924-212212_Package installer.jpg

Ha ezek után se megy, egy újratelepítés javasolt, főleg, ha nemrég frissítettél Pie-ra.

Köszönöm a segítséget! 

Mint írtam, ez után a lépés után írta a rendszer, hogy nem sikerült eltávolítani. 

Kis utánajárással találtam egy tippet, miszerint a készülékkereső funkció kikapcsolása után eltávolíthatók a play szolgáltatás frissítései. Ez bevált, szerencsére megszűnt a probléma.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, AdamCPT írta:

Szia!

Samsung Galaxy J3 2017, 9-es Android verzió,

Menj a beállításokba, keresd meg az Alkalmazások opciót. Ott keresd ki a Google Play-szolgáltatások appot. Koppints a jobb felső sarokban a Frissítések eltávolítására, és okézd le.Screenshot_20190924-212212_Package installer.jpg

Ha ezek után se megy, egy újratelepítés javasolt, főleg, ha nemrég frissítettél Pie-ra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 perce, abit🌻 írta:

Szia @AdamCPT,

Milyen készüléked van, ***** Androiddal?

Szia!

Samsung Galaxy J3 2017, 9-es Android verzió,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

45 perce, AdamCPT írta:

Sziasztok!

Nekem sajnos azt írja, hogy az eltávolítás nem sikerült. Van még ötletetek? Így sajnos használhatatlan a telefon.

Előre is köszi!

Szia @AdamCPT,

Milyen készüléked van, hány-as Androiddal?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit🌻

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Nekem sajnos azt írja, hogy az eltávolítás nem sikerült. Van még ötletetek? Így sajnos használhatatlan a telefon.

Előre is köszi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia,

A beállításokban keresd meg az Alkalmazások menüpontot, azon belül a Google Play Szolgáltatásokat. Ott törlés/letiltás menüpontra koppints, ezután a telefonod majd visszarakja a régi verziót, ami remélhetőleg nem lesz rossz. 

IMG_20190215_220905.jpg

Egy ismerősöm J3 készülékével ugyanez volt a baj, és ez megoldotta. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Factory reset talán? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most