Csülök

"Hello" szöveg megjelenése a stáblista valamelyik szereplőjének megnyomásakkor a kereső mezőben.

Kérdés

June 15, 2018 már írtam erről: "Hello" szöveg megjelenése a stáblista valamelyik szereplőjének megnyomásakkor a kereső mezőben.

Sokszor előfordul hogy ha rányomok egy szereplőre a stáblistából, hogy lássam a műsorban szereplő szinész filmjeit, akkor ezt írja ki a kereső találati mezőjében hogy "hello" Nagyon unom már a Telekomnak ezt a szívatását. Talán rákellene fordítaniuk néhány percet (többet biztosan nem igényelne a hiba kijavítása, megkeresni a hello szót és törölni. Ez még programozói tudást sem igényel). Ja és ha nem javítják a hibát akkor 1 hónap múlva naponként fogok egy ilyen új bejegyzést írni ide és a Facebook oldalukra. Sajnos egy mezei User többet nem tehet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Csülök

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

+Most megkértem a Tés kontaktom, hogy kérdezzen rá a fejlesztőknél, haladtak-e vagy mi van vele

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Csülök, én sem használtam még soha, de most jó alaposan megnyomkodtam a tévénél és a videotékánál is (jónéhány filmmel és színésszel próbáltam). nem találkoztam ilyennel, valószínűleg csak valami félresikerült hibaüzenet, amit normál esetben senki sem lát

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

-

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, Csülök írta:

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mást ez miért nem zavar?

Valószínűleg más nem nagyon nézegeti a stáblistát, vagy nem is érdekli a dolog. Szerintem ez csak egy aprócska hiba, és elengedhető, de persze ez szubjektív. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, abit írta:

Szia @Csülök,

Jelentsd be újra, hátha sikerrel jársz. Mást nem tudsz tenni. 

Szia!

Igen, mást nem tudok csinálni. Arra azért kíváncsi lennék, hogy mást ez miért nem zavar?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szia @Csülök,

Jelentsd be újra, hátha sikerrel jársz. Mást nem tudsz tenni. :(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most