Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Huawei telefonon nem lesz android


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum!

Érdeklődnék,hogy igaz-e az,hogy a Huawei mobiloknak nem lesz android rendszerük?Nekem Mate 20 pro android 9 van.Mert azt olvastam hogy,hogy nem lesz elérhető a google play,gmail,youtube app,meg sok más amit android rendszerre készitenek.Igy megkell elégednünk a huawei által kinált lehetőségekkel.Ez nem lenne jó.Szeretnék majd uj Huaweit is venni.Igy tehát az android 9 utáni android frissitést sem kapjuk meg?Illetve,ha jövőre kijön egy ujabb Huawei tipus,azon nem lesz android rendszer?Szóval jövőre,amikor igénylhetek uj készüléket,akkor nem vehetem meg a legujabb huaweit,mert nem lesz rajta google play gmail youtube,google maps..stb?viber messenger,sykpe lesz,Vagy hogyan van ez,Lehet ezekről valamit tudni?

Köszönöm előre is a válaszokat!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Szia @Márffy Magdolna,

Aggodalomra jelenleg semmi ok, a jelenlegi készüléked ugyanúgy használhatod, mint eddig. :)

Egy kereskedelmi harc állt elő, a Huawei igencsak feltört, és Amerika ezt próbálja megállítani. (Nagyobb a kereslet a Huawei készülékekre, mint az Apple cuccaira) Érdekességként, az AAPL és GOOGL részvények értéke kicsit csökkent a napokban. 

A változás az újabb mobilokat érinti majd, ezeken HongMengOS fog futni a pletykák szerint. :DMobilarenán, valamint több híroldalon olvashatsz a többi információról.

Szóval all in all jelenleg aggodalomra nincs ok, használd továbbra is egészséggel a mobilod. Több infót meg majd később talán megtusunk. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
44 perce, abit írta:

Egy kereskedelmi harc állt elő, a Huawei igencsak feltört, és Amerika ezt próbálja megállítani. (Nagyobb a kereslet a Huawei készülékekre, mint az Apple cuccaira) Érdekességként, az AAPL és GOOGL részvények értéke kicsit csökkent a napokban. 

Jogos nem jogos tudja a franc, Amcsik szemét az szúrja főleg hogy, NE Huawei hardverekből álljon az 5G hálózat.  Vannak mondák mítoszok róla, hogy ezek az eszközök kémkednek. Hazaküldik az adatokat és így minden mobil forgalmat lát a huawei. Hogy ebből mi igaz és mi nem, azt mindenki fantáziájára bízom.  Azt még hozzátenném hogy, nálunk az a 3-4 cella Huawei a piros cég 1 celláját nem tudom. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Én az SMTP, IMAP szerveremen látom, hogy ki kapcsolódik Huaweivel, pontosabban annak egy gyári email kliensével, mert a logokban látszik, amint az illető felcsatzlakozik a hazai IP címével, rögtön utána beloginol a felhasználó fiókjával egy idegen külföldi IP-ről is, ami rendszerint egy-egy random Amazonon futtatott VPS közül kerül ki :D Persze nem állítom, hogy olvassák a leveleket, de más klienset feltelepítve, nem jönnek ilyen logok :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
13 perce, btz írta:

Én az SMTP, IMAP szerveremen látom, hogy ki kapcsolódik Huaweivel, pontosabban annak egy gyári email kliensével, mert a logokban látszik, amint az illető felcsatzlakozik a hazai IP címével, rögtön utána beloginol a felhasználó fiókjával egy idegen külföldi IP-ről is, ami rendszerint egy-egy random Amazonon futtatott VPS közül kerül ki :D Persze nem állítom, hogy olvassák a leveleket, de más klienset feltelepítve, nem jönnek ilyen logok :) 

Az a baj hogy az igazat kb soha nem fogjuk megtudni. Ha van is bármi az amcsik kezében, nem hiszem hogy simán kidobják hogy nesztek ezt találtuk. Hallottam több Huawei sztorit de inkább nem mesélek :) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
8 órája, anonymus írta:

Jogos nem jogos tudja a franc, Amcsik szemét az szúrja főleg hogy, NE Huawei hardverekből álljon az 5G hálózat.  Vannak mondák mítoszok róla, hogy ezek az eszközök kémkednek. Hazaküldik az adatokat és így minden mobil forgalmat lát a huawei. Hogy ebből mi igaz és mi nem, azt mindenki fantáziájára bízom.  Azt még hozzátenném hogy, nálunk az a 3-4 cella Huawei a piros cég 1 celláját nem tudom. 

A kémkedés nem tudom igaz-e, de adatot végülis minden gyártó gyűjt be. Nem kivétel ez alól se az Apple, se a Samsung. A Google meg főleg. :) Amíg Huaweit használtam, nem láttam a kémkedés jelét, de kitudja. 

A Britek vannak bajban, ott a ***** teljes lefedettségét a Huawei biztosítja. 

Egyébként Amerika se járna jól, mert Kína azzal válaszolna, hogy kitiltja az Apple-t onnan, ami meg még nagyobb szívás lehet.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
44 perce, abit írta:

A kémkedés nem tudom igaz-e, de adatot végülis minden gyártó gyűjt be. Nem kivétel ez alól se az Apple, se a Samsung. A Google meg főleg. :) Amíg Huaweit használtam, nem láttam a kémkedés jelét, de kitudja. 

A Britek vannak bajban, ott a ***** teljes lefedettségét a Huawei biztosítja. 

Egyébként Amerika se járna jól, mert Kína azzal válaszolna, hogy kitiltja az Apple-t onnan, ami meg még nagyobb szívás lehet.

 

Szerinted itthon mit használunk ? :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...