Ugrás a tartalomhoz
  • 0

0ft-os telefon előleg


szbalint96

Kérdés

Sziasztok,

 

Nézegettem a 0ft-os ajánlatokat és venni akartam most egy Huawei P30 Lite-ot. Ha már 0ft-os ajánlat akkor az ember fia azt gondolná, hogy nincsenek felmerülő plusz költségek. 

 

Viszont a rendelés végén feldobta, hogy 70(!!!!!) ezer forint előleg szükséges. Gondolom ennek az az oka, hogy még nincs előfizetésem, eddig kárytás voltam. Szerintem ez igy nonszensz, mi értelme van így a részletfizetésnek? 

 

Mit tegyek? Személyesen menjek be és hátha akkor jobb ajánlatot kapok? Felőlem ellenőrizhetnek bármit, van állandó/nem minimálbéres keresetem már egy jó ideje és nincsenek tartozásaim...

 

Köszi előre is,

 

Bálint

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Menj be szerintem egy üzletbe és érdeklődj a lehetőségek felől, lehet kapsz valami egyéni konstrukciót egyéni elbírálás alapján, veszteni maximum azt a 10-20 percet tudod amíg bemész és érdelődsz a lehetőségek felől. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Azért kér be annyit mert nem férsz bele a vásárlási keretedbe, ami mindenkinek más, de ezen kívül még több mindent is néznek az előleg megállapításánál.

Pl:

az igényelt előfizetői szolgáltatás és díjcsomag típusát,

az értékesített eszközök értékét,

a kedvezmények értékét,

az előfizetői jogviszony időtartama alatt az előfizető korábbi szerződésszerű teljesítését (így pl. határidőre történő díjfizetést)

a korábbi, Telekom otthoni, illetve mobil előfizetéseiden még folyamatban lévő részletfizetéseket.

Nekem pl hűség hosszabbításnál is bekér 50.000 Ft egy Samsung Galaxy Note 10+ -re mert a vásárlási keretemből ennyi hiányzik és hiába vagyok lassan 20 éve előfizető.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Akkor nekem esélyem sincs úgy megvenni részletre a telefont, hogy ne kelljen kifizetni egyből a felét? 

Mert akkor meg inkább megveszem máshol, teljes árat kipengetem és nem kell a két év hűségidő sem... Ha úgysem ér sz@rt sem a telekomnak, hogy már itt vagyok náluk kb. 10 éve csak nyílván kiskorúként még nem az én nevemen voltak intézve a dolgok... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...