Drahos Andrea

Domino Most opció bekapcsolása

Kérdés

Domino feltöltőkártyás ügyfél vagyok. A kérdésem az lenne, hogy a Domino Most opciót csakis okos telefonon alkalmazhatom?

köszönöm a választ!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

AZT SZERETNÉM MEG KÉRDEZNI HOGY A DOMINO MOST OPCIOT HOGYAN TUDNÁM BE KEPCSOLNI?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

AZT SZERETNÉM MEG KÉRDEZNI HOGY A DOMINO MOST OPCIOT HOGYAN TUDNÁM BE KEPCSOLNI?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, Roli82 írta:

Szia!

Lépj be az alkalmazásba, jobb alsó sarokban van 3 pötty arra bökj, aztán beállítások utána előfizetések - tovább és ott lesz a számok mellet egy kuka így tudod törölni!

Hello,
Köszi szépen, nagyon jól sikerült, lehet én voltam a bamba... :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 perce, Kopernecky írta:

Szia,
Nekem egy olyan problémám van hogy vettem fel ismerőst, az alkalmazásba viszont hogy tudom őt kivenni onnan? Mert nincs törlés lehetőség. Már jó ideje fenn áll ez a dolog, a üzletekben lévő szervizekben is, azt mondják nem tartozik hozzájuk az alkalmazás.. Több éves probléma, nem oldódott még meg, ahogy láttam többen kérdezték már az applikáció véleményezésénél, szerinted hogy lehetne törölni egy-egy számot az alkalmazásból?

Szia!

Lépj be az alkalmazásba, jobb alsó sarokban van 3 pötty arra bökj, aztán beállítások utána előfizetések - tovább és ott lesz a számok mellet egy kuka így tudod törölni!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2019. 10. 13. at 20:20, abit írta:

Hello @Drahos Andrea,

Táblagépen, Androidos emulátoron is be lehet aktiválni. Ha ez nem áll fenn, mint megoldás, akkor érdemes egy olyan ismerős segítségét kérni, aki ideglenesen hozzá tudja adni az előfizetésed a Telekom appon belül, és aktiválni neked a Domino Most-ot.

Szia,
Nekem egy olyan problémám van hogy vettem fel ismerőst, az alkalmazásba viszont hogy tudom őt kivenni onnan? Mert nincs törlés lehetőség. Már jó ideje fenn áll ez a dolog, a üzletekben lévő szervizekben is, azt mondják nem tartozik hozzájuk az alkalmazás.. Több éves probléma, nem oldódott még meg, ahogy láttam többen kérdezték már az applikáció véleményezésénél, szerinted hogy lehetne törölni egy-egy számot az alkalmazásból?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Drahos Andrea,

Táblagépen, Androidos emulátoron is be lehet aktiválni. Ha ez nem áll fenn, mint megoldás, akkor érdemes egy olyan ismerős segítségét kérni, aki ideglenesen hozzá tudja adni az előfizetésed a Telekom appon belül, és aktiválni neked a Domino Most-ot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most