Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcoml F@st 3890V3 és a VPN


indi

Kérdés

Sziasztok!

Nemrég kaptam egy 3890V3 modemet, mert váltottam az 1000/22-es csomagra. Mióta ez az eszköz van nálam, azóta nem megy a VPN a munkahelyem felé. FortiClient-et kell használonom, IPSecVPN-el. Az előző modemmel simán ment, de abban is be kellett állítani valamit (talán VPN Passthrought-t), de ebben az új cuccban sehol sem találom az erre vonatkozó beállításokat.

(biztos, hogy az új modem miatt nem megy, mert egy kollégám is pontosan ugyanígy váltott csomagot és kapott mellé egy ilyen modemet. azóta neki sem megy a VPN)

 

Köszi a válaszokat előre is :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
Ekkor: 2019. 10. 28. at 20:40, indi írta:

Sziasztok!

Nemrég kaptam egy 3890V3 modemet, mert váltottam az 1000/22-es csomagra. Mióta ez az eszköz van nálam, azóta nem megy a VPN a munkahelyem felé. FortiClient-et kell használonom, IPSecVPN-el. Az előző modemmel simán ment, de abban is be kellett állítani valamit (talán VPN Passthrought-t), de ebben az új cuccban sehol sem találom az erre vonatkozó beállításokat.

(biztos, hogy az új modem miatt nem megy, mert egy kollégám is pontosan ugyanígy váltott csomagot és kapott mellé egy ilyen modemet. azóta neki sem megy a VPN)

 

Köszi a válaszokat előre is :)

1414 hiba bejelentőn tudod kérni "IPSec átengedés (pass-through)" funkció bekapcsolását.

Update 2020.01.22  A poszt megjelenését követően rendezve lett a kérés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Már feltetted ezt a kérdést itt egyszer.

Ezt elolvastad egyébként?

Különösen ezt a részt:

"Van egy saját VPN szerverem vagy egy VPN szerverhez szeretnék kapcsolódni, minden jónak néz ki mégsem működik. Mit tehetek hogy működjön?

Minden VPN kapcsolat működik a HGW-en keresztül, ha a "Haladó/Opciók" menüben a PPTP Passthrough és IPSec Passthrough" be van kapcsolva."

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Nem tettem még fel ezt a kérdést. Valszeg vele keversz össze:

Gondolom neki régebbi modemje volt, amin én is megtaláltam ezeket a beállításokat és igen, elolvastam amit ide bemásoltál, de ezen a csilivili felületen én sehol nem találom a  "Haladó/Opciók"  menüt. Egyedül a csatolt képen látható Haladó menüt találtam meg eddig, de itt semmi ilyen nincs.

1.JPG

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...