Kurucles

64 bites verzió TVGOQuickPlayer 64 bit

Kérdés

Kedves Telekom!

A macOS 10.15 Catalina már nem támogatja a 32 bites alkalmazásokat, csak a 64 bitesket.

A TELEKOM-nál letölthető player pedig sajnos 32 bites, így akinek macOS rendszere van, az nem tudja használni a TVGO-t!

Kérdezem: mikor lesz 64 bites player, illetve milyen playerrel lehet élvezni a TVGO-t Magyarországon a macOS géprkrn?

És még valami: már többször bejelentettem a problémát, de érdemi választ telefonon nem kaptam. Miért?

Válaszukat előre is köszönöm.

Üdvözlettel

Bánó Attila (1)200-6146; (30)954 7289

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2019. 12. 17. at 7:41, btz írta:

Az még jó idő, mire az IPTV next kereskedelmi szolgáltatása elindul.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 órája, zoli62 írta:

Ámde nem oldja meg. A Huawei E3372 modemnél ugyanez a helyzet, de ott a Huawei supportja segít, bár ez a forgalmazó szolgáltató kötelessége lenne. https://www.telekom.hu/shop/termek/Huawei+E3372h+USB+modem?sku=jsku1754590294&contractType=newPostpaid&paymentType=INSTALLMENT&preselectedTariffplanBundleSkuId=sku2910055

Arra a "kis" időre valószínűleg nem fog már TVGO plugint fejleszteni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2019. 12. 15. at 10:57, btz írta:

Azt írtam, hogy a Telekom megoldhatná, hogy ez az egész, mindenféle kiegészítő telepítése nélkül működhessen. 

Ámde nem oldja meg. A Huawei E3372 modemnél ugyanez a helyzet, de ott a Huawei supportja segít, bár ez a forgalmazó szolgáltató kötelessége lenne. https://www.telekom.hu/shop/termek/Huawei+E3372h+USB+modem?sku=jsku1754590294&contractType=newPostpaid&paymentType=INSTALLMENT&preselectedTariffplanBundleSkuId=sku2910055

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
23 órája, Kurucles írta:

Köszönöm btz.

Nagyon szivesen.

Remélem szolgálhatok majd jóhírekkel is ezügyben neked, talán majd jövőre. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, Kurucles írta:

Tudsz olyan "illetékes elvtársat" akinek ezt a kérdést fel lehetne tenni?

Tudok, de mást nem tudna mondani, mint amit én ide leírtam. Sajnálatos, de fejleszteni kéne, mert 64 bites plugin nincs. Na meg Linuxra sincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyetértek, a TELEKOM-nak kötelessége lenne megoldani, mert nem engem érint egyedül, hanem sok-sok mac használót.

Tudsz olyan "illetékes elvtársat" akinek ezt a kérdést fel lehetne tenni? Mert a 1414-re telefonálni, vagy az "Írjon nekünk" a honlapon annyi, mint halottnak a csók...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
36 perce, Kurucles írta:

y kérdésem változatlan: hogy nézhető a telekom a macOS Catalina alatt?

Hogy magára a kérdésre is mondjak valamit: Feleteszel valamilyen virtual boxot és az alatt futtatsz egy 32 bites Windowst, azon meg a TVGO-t. Jobbat sajnos nem tudok. Esetleg használj más oprendszert, ami még támogatja a 32 bites cuccokat. Sajnos csak ilyen kompromisszumos megoldások jutnak eszembe. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
34 perce, Kurucles írta:

Ne haragudj, de sajnos nem értem amit írsz. 

Azt írtam, hogy a Telekom megoldhatná, hogy ez az egész, mindenféle kiegészítő telepítése nélkül működhessen. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm btz.

Ne haragudj, de sajnos nem értem amit írsz. A kérdés továbbra is változatlan:

1. 2019.október 7 előtti Mojave, High Sierra stb. op. rendszerek alatt működtek a 32 bites playerek így a TELEKOM TVGO Quick Playere is.

2.2019.október 7. megérkezett a Catalina op. rendszer, amely csak 64 bites alkalmazásokkal megy, így a  32 bites TELEKOM  nem megy! A kérdésem változatlan: hogy nézhető a telekom a macOS Catalina alatt?

Köszönök a segytséget. Ha valaki tudja árulja el...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megkéne szabadulni az ilyen telepítés függő plugintól és teljesen HTML 5 alapokra helyezni a tartalom nézését. Ez lenne univerzális igazából.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most