Ugrás a tartalomhoz
  • 0

csatornakiosztás


micimacho

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4
41 perce, McBelaba írta:

Szia!

1. Talán azért, nehogy unatkozzanak az ügyfelek, és újra kelljen mindent állítani.

2. No meg vannak a cégnél embereke, akik a munkakörüknél fogva ezért kapják a fizatésükez. Képzeld mi lenne, ha nem kellene szinte havonta kavírnyálni a csatornákat! Ezeknek az embereknek nem lenne munkájuk, nem kapnának fizetést érte, vagy rosszabb esetben ki kellen őket rúgni.

Üdv.: Mc.Bélabá
 

Phuu remélem nem gondolod komolyan amit írtál.... Egyáltalán hogy képzeled hogy embereket azért tart a T hogy viccből kavarják a csatornákat.. ?????

Segítek felfogni ha már nem sikerült.... Azért mert év elején járnak le a szerződések a csatornákkal. Ennyi a nagy titok semmit több az egészbe. De elárulom hogy a csatorna bekerülésén felül az hogy melyik program helyet foglalja el az is bele tartozik a csatornával kötött szerződésbe.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello, szerintem csak viccnek szánta B| @micimacho, az van, amit btz és anonymus írt. évesek a szerződések, így ha valamelyik csatorna megszűnik, kivonul Magyarországról, az általában ilyenkor történik. ha jön valami új, ami megfizethető és vélhetően néznénk (vagy csomagban megéri), az ilyenkor jön be. illetve ilyenkor szórják ki azokat, amik a Té szerint nem jöttek be, mert a nézettségi adatok alapján indokolatlanul drágák (lehet, hogy nem túl jó példa, mert nem nagyon kerültek ki, de pl. a sportcsatornák lehetnének ilyenek. ezrelékes nézettség vs többszáz forintos havi sarc minden előfizetőre, így egy prémiumcsomagos terjesztésnél a terjesztő akkor lenne pénzénél, ha a tényleges nézők több tíz- vagy akár százezer forintot perkálnának érte havonta). nem néztem még az ideit, így nem tudom, melyik csoportba milyen csatornák tartoznak majd, ezért köszi a tippet, ránézek

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 órája, McBelaba írta:

Hello, hát ki tudja? Anonymus-nak nem reagálok, mert úgy jön le, hogy kötözködni, akar.

Én most nem az éveleji csatornakeverésről írtam, hanem amit havota rendeztek a T-nél, kész röhely volt. Az ügyfélszolgálat meg össze-vissza ad tájékoztatást, még néha sejtésük sincs mi történik annál a cégnél, ahol dolgoznak.

Az éveleji  csatonakeverésekkel kapcsolatban,m annyit azért megjegyeznék, hogy a nagyobb műsortartalom gyártók nem 1 évre kötnek szrződéseket a szolgáltatókkal, hanem 2-3 évre.


 

Ahogy gondolod szived joga. 

Az hogy ki mire milen hosszra köt szerződést, erről nem fogok vitázni veled.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, McBelaba írta:

Én most nem az éveleji csatornakeverésről írtam, hanem amit havota rendeztek a T-nél, kész röhely volt. Az ügyfélszolgálat meg össze-vissza ad tájékoztatást, még néha sejtésük sincs mi történik annál a cégnél, ahol dolgoznak.

@McBelaba, tudsz legalább egy konkrét példát rá? Tilinkófalva városi tévé átrakása a 456-os műsorhelyről a 457-esre nem ér :D

 

10 órája, McBelaba írta:

Az éveleji  csatonakeverésekkel kapcsolatban,m annyit azért megjegyeznék, hogy a nagyobb műsortartalom gyártók nem 1 évre kötnek szrződéseket a szolgáltatókkal, hanem 2-3 évre.

annyi kiegészítés hozzá, hogy erről a szolgáltatók nem tudnak. hm, fura :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...