chyru

Blizzard Launcher / WoW Classic hiba

Kérdés

Sziasztok! Pár napja éjfél környékén nem tudtam bejelentkezni az asztali Battle.net appba, de akkor azt hittem, hogy csak Blizzardéknál van valami karbantartás, így nem is foglalkoztam a dologgal, reggelre megoldódott. Most ismét előjött a probléma és több Telekomos ismerősöm is panaszkodott a dologra. Már órák óta nem lehet belépni, de más szolgáltatóknál működik a belépés. Egyébként minden más működik, csak a Battlenet és a wow classic nem. Úgy sem, ha közvetlenül az exe-vel indítom a játékot és nem a launcherrel. Esetleg valami dns hiba vagy ilyesmi lehet a háttérben, hogy nem tud csatlakozni a login szerverekhez? Más is tapasztalt esetleg ilyesmit?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Sziasztok! Központi hiba miatt nem működött megfelelően a szolgáltatás, amit kollégáink már aznap elhárítottak! Amennyiben hasonló problémát tapasztaltok, akkor kérjük, hogy jelezzétek ügyfélszolgálatunkon! Az okozott kellemetlenségért elnézéseteket kérjük! Megértéseteket és együttműködéseteket köszönjük!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Blizz jelzett valamit? Nálam nem volt gond, bár csak néha Overwatch megy. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Globális probléma, az összes magyar és román Telekom előfizetőt érinti. Gondolom hálózatfejlesztés közben ment valami félre, vagy az IT security pallosa suhintott nagyobbat a kelleténél. Pár napja instabil, reggel óta egyáltalán nem működik.

Leírom, hátha valaki olvassa is: az account.blizzard.com (a DNS szerint 37.244.28.102, aztán vagy ez, vagy csak nem frissül valami valahol) nem pingelhető, + Ennek mind nyitva illene lennie, de ezt már nem nyomoztam mélyebben.: 

• TCP Ports - 80, 443, 1119, 1120, 3074, 3724, 4000, 6112-6120, 27014-27050
  • UDP Ports - 80, 443, 1119, 1120, 3478-3479, 3724, 4000, 4379-4380, 5060, 5062, 6112-6119, 6250, 27000-27031, 27036, 12000-64000

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Hello, ugyanez a probléma, nekem is több Telekomos ismerős jelezte, hogy semmi nem megy ami eu.battle.net-hez csatlakozna. A konkurenciánál pedig semmi gond.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Ipal
.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most