Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Blizzard Launcher / WoW Classic hiba


chyru

Kérdés

Sziasztok! Pár napja éjfél környékén nem tudtam bejelentkezni az asztali Battle.net appba, de akkor azt hittem, hogy csak Blizzardéknál van valami karbantartás, így nem is foglalkoztam a dologgal, reggelre megoldódott. Most ismét előjött a probléma és több Telekomos ismerősöm is panaszkodott a dologra. Már órák óta nem lehet belépni, de más szolgáltatóknál működik a belépés. Egyébként minden más működik, csak a Battlenet és a wow classic nem. Úgy sem, ha közvetlenül az exe-vel indítom a játékot és nem a launcherrel. Esetleg valami dns hiba vagy ilyesmi lehet a háttérben, hogy nem tud csatlakozni a login szerverekhez? Más is tapasztalt esetleg ilyesmit?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Globális probléma, az összes magyar és román Telekom előfizetőt érinti. Gondolom hálózatfejlesztés közben ment valami félre, vagy az IT security pallosa suhintott nagyobbat a kelleténél. Pár napja instabil, reggel óta egyáltalán nem működik.

Leírom, hátha valaki olvassa is: az account.blizzard.com (a DNS szerint 37.244.28.102, aztán vagy ez, vagy csak nem frissül valami valahol) nem pingelhető, + Ennek mind nyitva illene lennie, de ezt már nem nyomoztam mélyebben.: 

  • TCP Ports - 80, 443, 1119, 1120, 3074, 3724, 4000, 6112-6120, 27014-27050
  • UDP Ports - 80, 443, 1119, 1120, 3478-3479, 3724, 4000, 4379-4380, 5060, 5062, 6112-6119, 6250, 27000-27031, 27036, 12000-64000
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Sziasztok! Központi hiba miatt nem működött megfelelően a szolgáltatás, amit kollégáink már aznap elhárítottak! Amennyiben hasonló problémát tapasztaltok, akkor kérjük, hogy jelezzétek ügyfélszolgálatunkon! Az okozott kellemetlenségért elnézéseteket kérjük! Megértéseteket és együttműködéseteket köszönjük!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...