Zheus

KAON CG3000, nem jó a Wifi

Kérdés

Üdv. Ki lett cserélve az elosztó,  Kaon CG3000-re.Sajnos a Wifit állandóan ledobja, nem jó, megszakad az okos tv és a kaon ill. a hifi és a kaon közötti wifi kapcsolat. Mit lehet tenni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2020. 10. 23. at 19:14, Zheus írta:

Atesz: Köszönöm, értem, de, hogy kell közbeiktatni még egy routert? Még annyit, hogy akkor ilyen eszközöket miért forglmaznak aminek nem jó a wifije?

Összekötöd LAN-LAN vagy WAN-LAN. IP cím ütközésre figyelj. Főleg az első esetben. 

Általában nincs gond a szolgáltatói wifikkel sem, de tényleg jobb teljesítményt nyújthat egy saját eszköz. Illetve vannak ilyen kivételes esetek is, mikor tényleg kifogsz egy gagyi szolgálói példányt. De ez saját eszköz vételekor is benne van a pakliban ugyanígy. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Atesz: Köszönöm, értem, de, hogy kell közbeiktatni még egy routert? Még annyit, hogy akkor ilyen eszközöket miért forglmaznak aminek nem jó a wifije?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

üdv én vettem egy ilyent

Linksys WRT3200ACM 3200 Mbps Wireless Router

de sajna az a baj,hogy fizetsz egy szolágáltatásért és ha ki is akarod használni akkor te kel rendes cucot vásároljál magadnak 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Saját routert kell közbe iktatni. Sajnos az eszköz wifije nem nagyon alkalmas semmire. :(
Nekem egy ASUS router végzi ezt a piszkos munkát. Meglehetősen jól birja. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most