Sery

Telekom TV GO

Kérdés

Üdv!

Az új Telekom TV GO szolgáltatással (PC- MS Win10 Pro, Mozilla Firefox) lenne problémám!

Alapvetően a szolgáltatás nálam hiba nélkül üzemel, ugyanakkor nagyon zavaró, hogy a TV GO lejátszó nem rendelkezik külön hangerő szabályozóval!

Nem tudom a TV hangerejét külön szabályozni, csak a számítógép alap hangerő szabályozójával! Ez nagyon nem jó így!

Pl.: Egy Skype hívás közben nem tudom lenémítani, vagy levenni a hangerejét, stb! A hívás közben kénytelen vagyok kikapcsolni a lejátszót, hogy ne zavarjon.

Ha valahol mégis van eldugott hangerő szabályozó a Telekom TV Go-n, akkor kérlek mondjátok el, hogy hol?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2020. 10. 17. at 18:48, Sery írta:

Üdv!

Az új Telekom TV GO szolgáltatással (PC- MS Win10 Pro, Mozilla Firefox) lenne problémám!

Alapvetően a szolgáltatás nálam hiba nélkül üzemel, ugyanakkor nagyon zavaró, hogy a TV GO lejátszó nem rendelkezik külön hangerő szabályozóval!

Nem tudom a TV hangerejét külön szabályozni, csak a számítógép alap hangerő szabályozójával! Ez nagyon nem jó így!

Pl.: Egy Skype hívás közben nem tudom lenémítani, vagy levenni a hangerejét, stb! A hívás közben kénytelen vagyok kikapcsolni a lejátszót, hogy ne zavarjon.

Ha valahol mégis van eldugott hangerő szabályozó a Telekom TV Go-n, akkor kérlek mondjátok el, hogy hol?

Szia! Külön hangerő szabályozó még nincs a Telekom TV Go-n. Folyamatosan fejlesztjük a felülete, bízunk abban, hogy hamarosan ez a funkció is elérhető lesz a szolgáltatásban. Köszönjük a megértésedet! ^Kitti

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most