Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom TV GO


Sery

Kérdés

Üdv!

Az új Telekom TV GO szolgáltatással (PC- MS Win10 Pro, Mozilla Firefox) lenne problémám!

Alapvetően a szolgáltatás nálam hiba nélkül üzemel, ugyanakkor nagyon zavaró, hogy a TV GO lejátszó nem rendelkezik külön hangerő szabályozóval!

Nem tudom a TV hangerejét külön szabályozni, csak a számítógép alap hangerő szabályozójával! Ez nagyon nem jó így!

Pl.: Egy Skype hívás közben nem tudom lenémítani, vagy levenni a hangerejét, stb! A hívás közben kénytelen vagyok kikapcsolni a lejátszót, hogy ne zavarjon.

Ha valahol mégis van eldugott hangerő szabályozó a Telekom TV Go-n, akkor kérlek mondjátok el, hogy hol?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
Ekkor: 2020. 10. 17. at 18:48, Sery írta:

Üdv!

Az új Telekom TV GO szolgáltatással (PC- MS Win10 Pro, Mozilla Firefox) lenne problémám!

Alapvetően a szolgáltatás nálam hiba nélkül üzemel, ugyanakkor nagyon zavaró, hogy a TV GO lejátszó nem rendelkezik külön hangerő szabályozóval!

Nem tudom a TV hangerejét külön szabályozni, csak a számítógép alap hangerő szabályozójával! Ez nagyon nem jó így!

Pl.: Egy Skype hívás közben nem tudom lenémítani, vagy levenni a hangerejét, stb! A hívás közben kénytelen vagyok kikapcsolni a lejátszót, hogy ne zavarjon.

Ha valahol mégis van eldugott hangerő szabályozó a Telekom TV Go-n, akkor kérlek mondjátok el, hogy hol?

 

Szia! Külön hangerő szabályozó még nincs a Telekom TV Go-n. Folyamatosan fejlesztjük a felülete, bízunk abban, hogy hamarosan ez a funkció is elérhető lesz a szolgáltatásban. Köszönjük a megértésedet! ^Kitti

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 20-10-2020 at 10:04, Telekom szakértő írta:

Szia! Külön hangerő szabályozó még nincs a Telekom TV Go-n. Folyamatosan fejlesztjük a felülete, bízunk abban, hogy hamarosan ez a funkció is elérhető lesz a szolgáltatásban. Köszönjük a megértésedet! ^Kitti

Kár, hogy az utolsó verzió már 1,5 hónapja volt. Nálatok meddig tart egy sprint? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...