MZS

Telekom TV GO iOS alkalmazas amerikai App Store

Kérdés

Kedves Telekom!

Az iOS Telekom TV GO alkalmazás egyáltalán nem elérhető az  amerikai Apple App Storeban.

Kérem oda is töltsék fel, ahogy a régi TV GO alkalmazás is fel volt töltve az amerikai App Storeba, illetve a többi Deutsche Telekom leány hasonló alkalmazása is (Szlovák, stb)-

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

szia @MZS,

a legjobb megoldás talán az, hogy készítesz egy új Apple ID-t ideiglenesen, aminek a régióját magyarra állítod, vagy VPN-t használsz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

nem akarok masik apple ID-t, sem VPN birozgalast. Pont azert hasznalom az amerikai regios App Store-t mert csomo extra szolgaltatast kapok. 

Szerintem a legegyszerubb ha a Telekom feltolti a Telekom TVGO-t az amerikai App Storeba IS, mint ahogy megtette a regi TV GO alkalmazassal is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @MZS, tagtárs kérdése alapján az Android oldalt feszegettem már (egyelőre ott is csak magyar regisztrációval elérhető). dolgoznak rajta, így feltételezem, hogy az iOS-t sem hagyják ki. de időpont még nincs

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 24-10-2020 at 11:02, MZS írta:

Szia!

nem akarok masik apple ID-t, sem VPN birozgalast. Pont azert hasznalom az amerikai regios App Store-t mert csomo extra szolgaltatast kapok. 

Szerintem a legegyszerubb ha a Telekom feltolti a Telekom TVGO-t az amerikai App Storeba IS, mint ahogy megtette a regi TV GO alkalmazassal is.

Szerintem nem fogják.

Biztos vagy benne, hogy a régi app elérhetö volt "Amerikában"? A régi Android app csak "magyar" accounttal volt elérhetö, ez 100%.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
55 perce, bucika írta:

Szerintem nem fogják.

Biztos vagy benne, hogy a régi app elérhetö volt "Amerikában"? A régi Android app csak "magyar" accounttal volt elérhetö, ez 100%.

Igen, eddig is az amerikai App Storeba felrakott régi TVGO-t használtam.

E25FA208-9247-43E6-91F8-DBCC2F02FA68.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
43 perce, MZS írta:

Igen, eddig is az amerikai App Storeba felrakott régi TVGO-t használtam.

E25FA208-9247-43E6-91F8-DBCC2F02FA68.png

Akkor reménykedjünk!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most