Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Tanulóknak járó ingyenes 2 havi internet


maxhim

Kérdés

Sziasztok!

November 20.-án beadtam az igényemet a fenti ingyenes internet iránt. Jött is SMS, hogy befogadták, további teendőm nincsen. Viszon abban a számlámban, amit dec.31-ig kellett (volna) kifizetnem még nincs érvényesítve az első ingyenes hónap. Ezért is nem fizettem be, de mivel semmi nem változott azóta, így gondoltam rákérdezek itt. Vagy a számlázás idejét értem félre és majd a januárban és a februárban megjelenő számlámon lesz érvényesítve?

november 18-27. között már regisztrálta a Telekom megadott felületén, és a kedvezmény biztosításáról megerősítő SMS kapott  ez esetben a jogosultnak további teendője nincs, a kedvezményt mind a 2020. év december hónapjában, mind a 2021. év január hónapjában kibocsátásra kerülő számlában biztosítjuk!

 

Mert a decemberben kibocsájtott számlámban (befizetési határidő 12.31) ugyan úgy benne van az otthoni internet díja is.

Köszi a választ!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Maxhim!

Mindig utólag készül el a számla. A számlázott időszakot érdemes a számládban megnézni.

Javasoljuk, hogy ellenőrizd, hogy sikeres volt-e a digitális oktatással kapcsolatos internet kedvezményre a regisztrációd.

A számládat mindenképpen javasoljuk, hogy fizesd be, mert ellenkező esetben fizetési felszólítást küldd a rendszerünk. ^Timi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...