Ugrás a tartalomhoz
  • 0

settop box


Sounder

Kérdés

Elromlott az egyik settop boxom egy áramkieséssel. Amikor az áram visszajött, csak annyit jelzett ki a tévén angolul, hogy

CISCO

Failed to initialize hard drive.

Tehát mintha a merevlemez sérült volna meg benne, s nem tudja feltölteni az indító programot.  A másik tévém boxja mőködik mindkét tévén, de abban nincs DVR. Bár jelentettem a dolgot a cégnek online, de ki tudja mikor kapok egy új boxot. Itt most az érdekel, hogy mással is előforult-e már hasonló meghibásodás és hogy az 1400-s hiba bejelentő szám mindíg online-ra küldi-e a hívókat. Nem valami ügyfélbaráti hozzáállás szerintem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Kösz az ajánlatot, de eddig még csak visszaigazolást kaptam a bejelentésemről a következő igérettel:

Kollégánk 3-5 munkanapon belül felveszi önnel a kapcsolatot.

Abban az emailben nem találok semmi hibajegy számot. Igazán nekem nincs is szükségem egy technikus megjelenésére, csak egy új settop boxra, mert azt én is be tudom csatlakoztatni, hiszen a még működő settop boxot is áthelyeztem már párszor ideiglenesen.. Nem rakéta tudomány a dolog. Nem is tudom hogy ezeket a boxokat miért nem lehet cserélni a Telekom boltokban, mint Amerikában az ottani kábel TV cégek boltjaiban. Így aztán nem kellene napokig várni a megoldásra, miközben persze fizetnem kell midkét settop box díját.

Remélem ez most privátban ment.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia! A postán előre legyártott és megcímzett csomagolódobozt biztosítanak az SMS bemutatásával, de Telekom üzletben is leadhatod. Erről itt https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/segitunk/szereldmagad-hiba/net#postan találsz információt. A lezárt dobozon a feladó helyre saját adataidat kell feltüntetned (név, cím, MT azonosítód). ^Petra

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 3/24/2022 at 16:42, Telekom szakértő írta:

Szia! A postán előre legyártott és megcímzett csomagolódobozt biztosítanak az SMS bemutatásával, de Telekom üzletben is leadhatod. Erről itt https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/segitunk/szereldmagad-hiba/net#postan találsz információt. A lezárt dobozon a feladó helyre saját adataidat kell feltüntetned (név, cím, MT azonosítód). ^Petra

Kösz. Akkor ez egyszerübb mint gondoltam.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...