Ugrás a tartalomhoz
  • 0

androidos tv bejelentkezés


lacus_69

Kérdés

Üdvözletem! 2021 novemberében lakásomon volt egy üzletkötőjük akinél az újfajta telekom  tévét, internetet ,telefont és mobil szolgálatatásokat kötöttem  és az androidos tévé bejelentkezéshez akkor az én mobil telefon számomat nem tudta hozzárendelni így a gyerekét rendelte hozzá ami szintén az én nevemen van, de a gyerek menetközben elköltözött. Mit kellene csinálnom, hogy bejelentkezéskor a boxba az én telefonomra jöjjön az aktiváló kód? előre is köszönöm további kellemes húsvéti ünnepeket üdv Lacus_69

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Köszönöm a tájékoztatást meglátom mire megyek velük majd kedden mivel tegnap a chaten Wanda nem értette mit akarok mást meg ott nem értem el a 1414-es ügyintéző hölgy pedig eléggé "ridegen" mondta a magáét ami abból állt, hogy jelentkezzek be és utána megtalálom a módosítási részt ott változtassam  át a tel.számot oszt kész:. nem volt se ügyfélbarát se segítőkész csak sablon dumát nyomot. Na de majd kedden neki futok megint üdv Lacus_69

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...