Kory35

Kérdés Lenovo laptopról

Kérdés

Sziasztok tudna valaki segiteni nekem vettem egy Lenovo G50-70 lapost i3.as  "telekomos" És tele van mindegyik bőngészőm reklámokkal. sehogyan nem tudom ki iktattni öket semmilyen formában sem :( Kértem segitséget  1430. adtak egy progi tippet azota rosszabb :( Sztetek ha át huzom az oprendszert 8.1.röl win 7.re ugrik a gari? Vagy mit tegyek?

Kory.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Egy vírusírtó, meg rendszeres karbantartás, na meg a toolbar-ok telepítésének mellőzése néha csodákra képes :)

Főleg win esetén, mac és linux biztonságosabb ebből a szempontból...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm mindenkinek a segitséget megoldodott a gond.

Tele volt férgekel a gépem azért csinálta ezeket most meg csinálta egy szerelö és müködik ujra rendesen :)

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek hogy reagáltak és segitettek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Fényképet szeretnénk kérni, hogy ne csak sötétben, tapogatózunk, Vezérlőpult programok eltávolítása részén nem találtál olyan programot, amit nem ismersz fel? Ott lévő dolgok 99% fel kell, hogy ismerd szerintem. Találkoztam már olyannal hogy egy el vétett kattintás miatt települt valami program, ami miatt tele volt reklámokkal minden böngésző.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

NetMánia M csomagom van :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

N-em olyan oldalakat nézegetek ;) alapbol a crome meg minden böngészö inditás után már keresö alapban is fel dobálja a reklámot elsö perctöl kezdve még oldalt sem nitok meg már szorja is :( probáltam virusirtot is söt maga a Telekom is segitett :) telefonon de még rosszabb let :( 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Tegyel fel virus keresot. A nod32 30 napos probajat megeri. Legalabbis ideiglenrsen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Létezik olyan, hogy le töltött program vagy plugin miatt tele lesz minden oldal reklámmal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hol vannak a böngészőn ez a sok reklám? Benne a weboldalakba? Hát akkoor ne olyan weboldalakat nézz, hanem normálisakat. De küldhetnél erről egy képet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most