Ugrás a tartalomhoz
  • 0

'a-jobbkr@googlegroups.com': 2022. 11. 02. 18:49 550 5.1.8 Message rejected: Access denied due to spamming (vade) - code_501


Földi Tamás

Kérdés

'a-jobbkr@googlegroups.com': 2022. 11. 02.  18:49

            550 5.1.8 Message rejected: Access denied due to spamming (vade) - code_501

Kedves T-online, kérem, hogy ne tiltsátok le a googlegroups levelezőcsoportomba küldözgetett leveleimet, ez már kb 3-4 napja probléma, de az is lehet, hogy régebben. Mit csinálja ÉN, hogy működjön? Mit szúrtam el?

kösz Tamás

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
16 órája, Földi Tamás írta:

'a-jobbkr@googlegroups.com': 2022. 11. 02.  18:49

 

            550 5.1.8 Message rejected: Access denied due to spamming (vade) - code_501

Kedves T-online, kérem, hogy ne tiltsátok le a googlegroups levelezőcsoportomba küldözgetett leveleimet, ez már kb 3-4 napja probléma, de az is lehet, hogy régebben. Mit csinálja ÉN, hogy működjön? Mit szúrtam el?

kösz Tamás

 

Kedves Tamás! Kérjük, privát üzenetben írd meg az érintett e-mail címet. Köszönjük! ^Andrea

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
14 órája, Földi Tamás írta:

Kedves Andrea, az érintett email cím foldinaspolya@t-online.hu.

Mi az, hogy privát üzenet? Kinek küldjem a privát üzenetet? Milyen email címre?

Kérlek, képzeld magad a helyembe, előre is köszönöm, Tamás

 

A lentebbi hozzászólásban ha rákattintasz a Telekom szakértő sziluettjére vagy nevére, átdob a profiloldalra, itt tudsz privát üzenetet küldeni neki leggyorsabban.

Screenshot_2.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...