Balfi

Mobil hangszolgáltatás

Kérdés

Én affelől szeretnék érdeklődni,hogy a műholdak és az egyéb nem vezetékes távközlés korában,miért nem lehet megoldani,hogy egy mobil hálóza 100%os lefedetséggel éljen.Vonatozásnál a legkatasztrofálisabb a helyezet!Volt,aki 4G-t használta Szombathely-Budapest között,vagyis használta volna,ha működött volna,az ismerőse Vodafonenál használt hasonlót és végig dolgozott a laptopján.Egy sima telefonálás is turtúra tud lenni,ha vonatozik az ember,mert hol van térerő,hol nincs.Miért olyan nehéz 2014ben ezt kiépíteni?Mi nem áll rendelkezésre?Az ilyen-olyan havidíjak,meg egyebek azonnal kiszámlázásra kerülnek,de a szolgáltatás ellenértéke,nem egyenlő?Akkor hogy van ez?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

146 válasz erre a kérdésre

Hello Whityka, megnéztem a Té honlapján, az általad írt csomag a Next M aranytárskártya csomag 2 év hűséggel. akkor kérhetsz ilyet a meglévő előfizetésedre, ha van egy másik, "Arany vagy platina szintű publikus mobil- vagy otthoni előfizetésed". ha nincs ilyen, akkor a normál, Next M változatra válthatsz, ami telócserével, 2 évvel 14990 Ft, telócsere nélkül (szintén 2 évvel) 10990 Ft...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jelenleg NEXT-S díjcsomagban vagyok, hamarosan lejár a  2 éves hűségidőm. Szeretnék telefont és díjcsomagot is váltani.
 Milyen módon lehet a 9990 F-tos havidíjú korlátlan belföldi hívást és SMS-t tartalmazó csomagba bekerülni a hívószámom megtartásával?
 Lehet, hogy csak én nem találtam erre vonatkozó informácót! :-) Előre is köszönöm a segítséget!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Katinka!

A hűség lejárta után díjcsomagod a hűségidő nélküli verzióra módosul.

Hűség nélküli árat itt tudod megtekinteni.

Javaslom vállalj újabb hűséget, hogy továbbra is kedvezőbb legyen a havi díjad! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!Olyan kérdésem lenne hogy next díjcsomagom lejárt , akkor a havidíj az marad?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egy előfizetésben van két számom, az egyik Move M Aranytárskártya, de nagyon jó lenne, ha a másik is olyan lehetne (a mostani Move S). Ha váltani akarok, nem engedi. Ez azért van, mert akkor kettő lenne egy előfizetésben?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Ilyenről még nem hallottam, üzletben nem szoktam venni semmit sem, csak a T webshopban, lehet nem egyformák a feltételek az üzletben és a Webshopban.

A mostani előfizetésed mellet van futó telefon törlesztő részlet is?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem azt mondtak bent az uzletbe hogy 3 honap utan lehet uj elofizetest felveni meglevo melle.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bármikor vehetsz új előfizetést! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ertem. Es meglevo  elofizetes melle mikor lehet uj elofizetest igenybe venni? Hany honap utan lehet?

Elore is koszonom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Helló Joci!

Igen meglévő előfizetés mellé vehetsz új előfizetést telefonnal együtt!

Kedvezmény az max annyi, hogy vásárláskor beválthatod a kapcsolat pontjaidat és ennyivel csökken a telefon ára, illetve ha van kiemeltségi szinted akkor nagy valószínűséggel nem csinálnak fizető képességi vizsgálatot és nem kérnek be előleget!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jo napot!

Kerdesem az lenne hogy uj elofizetest vehetek e igenybe meglevo melle? Az elofizetest kartyaval es telefonnal szeretnem igenybe venni, ha ez lehetseges. Ha igen, akkor milyen feltetelekkel es kedvezmenyt kapok e? 

Elore is koszonom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Timoca

Pontosítsd a kérdést, mert nem igazán értem, hogy mit szeretnél. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jónapot az lenne a problémám hogy szeretnek telefon SIM kártya  telefont cserélni es számot is de nem akarom meg venni akartát hanem szeretnem itt elintézni kérem segítsen 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Durvul a helyzet. Ebből egy warn vagy ban lesz szerintem :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A kábel behúzásárhoz a Telekom egy meglévő foldalatti alépítményébe semmiféle engedélyhez nincs kötve, úgyanúgy, mint amikor a józsibácsi elvágja a kábelt és az cserélni kell. Én arról írtam, hogy a meglévő kábelt ki kellene cserélnie a telkom,nak a régi 0,6-os rézkábelt egy 0,8-as rézkábelre, a központ Szugló utca és Róna utca sarok kábelistolya és az Egressy nagyelosztó közötti kb olyan 1,8 Km-es szakaszt, valamint az Egressy nagyelosztó és Miskolci utca sarkán lévő elosztó, ami kb olyan 1 Km-es szakasz. Amíg ezt nem teszik meg addig a ezene a teljes zskaszon senki sem tud 1 Mbit/sec ADSL-nél nagyobb szolgáltatást nyújtani, ******

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Sziasztok!
A Telekom fórum nem az egymás személyét, és más szolgáltató ki/megbeszélését szolgálja, így ha a beszélgetés nem fordul vissza a konstruktív véleménymegosztás irányába, a topikot lezárjuk.
Tisztelettel,
laktim

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

egy érdekesség, hogy mennyire jo fej az onki, miszerint agglomeráció, Bp mellett, kb 5 évig azért nem volt egy bizonyos városrészén (majdnem 1000 háztartás) kábel tv, mert az önkormányzat nem adott építési engedélyt egy 15-20 méteres szakaszra, aláírásokat is hiába gyűjtöttek a lakok... Aztán vezetőség váltás volt, akik nem álltak a fejlődés útjába és érdekes módon, meg lett oldva a dolog, és énekes, hogy akkoriban a 2 megás net helyett lett 8 megás is, mert lehetett okosítani...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Az önkorméányzatnál érdeklődtem, a jegyzőnek írt leveleiben 2002, 2004, 2006, 2008, 2010, 2014-ben és azt a választ kaptam, hogy a Telekom nem kereste meg őket fejlesztéssel kapcsolatban. A Telekom hivatalos válasza meg az volt, hogy 2006-ban megkeresték az ök-t a fejlesztéssel, de a testület nem szavazta meg. Könyörgön 2006-tól hány év telt el, és azóta miért nem tett semmit sem a telekom. Ha én lennék a miniszter elnök nem ezzel a céggel kötöttem volna hosszútávú megállaopodást, amiért cserébe a szolgáltató bizonyos kedvezményeket kap, pld adókedvezményt...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ha nincs szolgáltatásod a T-nél, akkor mit kavarsz itt és írsz baromságokat? (hozzáteszem, megint, mert olyan rossz irányba próbálod terelni az embereket, amit én még nem láttam, pedig lehet, csak a guglit kéne segítségül hívni és nem demagóg módón falusi kisbíróként a nemléptező igazadat hajtogatni...)

az interneten (ha már ezt a nevet választottad magadnak akkor légy intelligens és ne csak prunyesz letöltésére használd) megtalálod a kérdésedre, rüsszögésedre a választ, nem kell messzire menni, de akár kopogtass be a zuglói önkormányzat ajtaján is sztem, ahogy már javasolták itt neked, ott megkapod a kérdésedre a válasz zsenikém

ha nem akarsz kimozdulni otthonról, akkor mint írtam, a gugli a barátod és szembesülsz a valósággal, akár a 98 mbit/s sebességeden keresztül.

hogy miért is?

ezért:

zugló2-közmű

zugló1-fejl

remélem meg is nyílnak a doksik...

a közműves doksit ajánlom figyelmedbe, annak is ezt a csudálatos részét:

"A jelenleg érvényben lévő ZKVSZ. Előírásaihoz képest ez a szabályozási terv övezet módosítás mellett csökkenti az elhelyezésre kerülő létesítmények paramétereit, ezáltal kisebb növekedés várható a távközlési és adatátviteli rendszeren, ami várhatóan nem haladja meg a kerületet ellátó központ kapacitását."

na szóval, akkor kin múlik egy esetleges fejlesztés főként?

hát persze, hogy az önkormányzaton, elvégre ő hozza az intézkedéseket, rendeleteket, amik lehetővé teszik a haladást, fejlődést...

ha kábel nincsen, rezet nem lehet fejleszteni, mert korlátolja az önk. rendelet, akkor mi marad, az optika... (mert kábeles hálózatot állítólag szintén nem éri már meg építeni nagyon)

itt meg szintén mehetsz reklamálni, de talán már inkább az nmhh! fele asszem, hogy miért rendelkezett kb. 2-2,5 éve arról, hogy újonnan kiépített optikai hálózatokra korlátozás nélkül engedni kell betelepülni a konkrurens szolgáltatókat (sztem szabott nagyker áron ráadásul, de ehhez a részéhez nem értek, mert mélyebben bele kéne látni)

tehát kérdem én, te építenél saját pénzeden konkrétan másnak (értsd a témához igazodva, hogy másik szolgáltatónak) hálózatot? balek lenne aki ebbe belevágna, sztem a befektetés alapjaiban nem térülne meg sosem, de ez már megint mélyebb elemzést kíván.

ha már trollkodsz, akkor kicsit gondolkodj is előtte, mielőtt az elferdített igazságnak látszó írásaiddal meg akarod téveszteni a fórum lakóit (bár sztm egyre kevesebben vesznek komolyan téged)...

mindenki mástól elnézést kérek, ha kicsit ingerültre sikeredett a beírásom...

Ha többet kapsz akkor kössz szerződést a Telekommal és használd azt. Én midenesetre egy méásik szolgéáltatóhoz mentem, pont azért, mert egy 100/50 -es net-ből a letöltésem 98-99 Mbit/sec, a feltöltésem 54 Mbit/sec, és ha 54 Mbps-el töltök fel, ugyanakkor 98 Mbps-es tudok letölteni, ami neked csak álom ennél a cégnél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

az önkormányzatnál esetleg érdekődtél már? számtalan olyan esetről olvastam, hallottam amikor az önkormányzat furta meg a távközlési szolgáltató fejlesztési tervét... a zuglóiból meg egyenesen ki is nézem, bár ott most új polgi van, lehet őt kéne nyektetned és nem itt protestálnod (főleg azért mert állandóan jelzed, hogy nincs is szolgáltatásod a t-nél és mennyivel jobb szolgáltatót találtál...)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Dislike

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ha többet kapsz akkor kössz szerződést a Telekommal és használd azt. Én midenesetre egy méásik szolgéáltatóhoz mentem, pont azért, mert egy 100/50 -es net-ből a letöltésem 98-99 Mbit/sec, a feltöltésem 54 Mbit/sec, és ha 54 Mbps-el töltök fel, ugyanakkor 98 Mbps-es tudok letölteni, ami neked csak álom ennél a cégnél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Úgy tűnik, beakadt a lemezjátszó megint.
Lehet én vagyok túl egyszerű felhasználó, vagy hiányosak az ismereteim, de ha van egy 1 Mbit/s (legyen 1024 kbit/s) DSL szolgáltatásom és az 1912 k/s (legyen jóhiszeműen ez is kbit/s) sebességgel jön, akkor 1,86-szoros a hálózatom teljesítménye, tehát többet kapok, mint ami járna vagy amit ígértek (ha az 1912-es érték az kbyte, akkor pedig az bizony már egy 15 Mbit/s sebességű kapcsolat).

A mondókád többi része már valóban unalmas, kitalálhatnál végre újat, hátha lesz megint min röhögni, megbotránkozni :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem unod még a f******t ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Sajnos az 1800 milliár forintból nem jutot egy fillér sem, a Budapest XIV. kerület, Miskolci út és Zuglói körvasút sor közötti rész 15 éve Telekom vezetékes hálózatának a fejlesztésére. Jelenleg itt a Telekom csak 1M/s ADSL-t tud adni, ami jó estben 1912K/s le és 64K/s feltöltéssel megy és kb 2-3 percenként szakad a vonal. Ez lenne a hosszútávú fejlesztési megállapodás? És hol lehet látni pontosai a leírt területen, hogy mi fejlődőtt, természetesen a Telekom vezetékes hálózatán kívűl? Kábelhálózat ott nincs és nem is tervez oda Telekom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most