Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom F@st 5655v2 WDS


jenő

Kérdés

Sagemcom F@st 5655v2 routerrel  WDS en kommunikáló pár routert szeretném ha felsorolna a szakérő.
Tehát  szeretném  a F@st routert wifin keresztül összekapcsolni egy másik helységben  (client módban levő) routerrel aminek a LAN portjaba számítógépeket fogok majd dugdosni
Például a TP-LINK  TL-WR1043ND ver1 router nem ilyen. Bár azt mondja connected , a rá dugott számítógépek nem látják az Internetet .

Ugyanez ha kábellel összekötöm mükszik ...
Válaszukat köszönöm Csaba

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

reservation törörve
Sagecom DHCP ...1.64 tol ...1.254 ig oszt
a 'teljesen más ip"  alatt nem volt tiszta mit értünk ezert 2 variációt  is kipróbáltam :
Tplink saját ip: 192.168.11.2
es megpróbáltam 192.168.1.2 vel is .
Azt vettem észre ha a dhcp nincs beállítva a Tp-Linken (egy elkülönített tartományra, hogy ne legyen collision )  vissza se tudok kötödni a  TP-Link wifire
ha van, akkor igen , de Internet ettől még sajnos nem lett ... 
Köszi az eddigi segítséget , esetleg más ötlet ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
51 perce, jenő írta:

reservation törörve
Sagecom DHCP ...1.64 tol ...1.254 ig oszt
a 'teljesen más ip"  alatt nem volt tiszta mit értünk ezert 2 variációt  is kipróbáltam :
Tplink saját ip: 192.168.11.2
es megpróbáltam 192.168.1.2 vel is .
Azt vettem észre ha a dhcp nincs beállítva a Tp-Linken (egy elkülönített tartományra, hogy ne legyen collision )  vissza se tudok kötödni a  TP-Link wifire
ha van, akkor igen , de Internet ettől még sajnos nem lett ... 
Köszi az eddigi segítséget , esetleg más ötlet ?

A teljesen más alatt azt értettem, hogy a 192.168.1.x hálózattól különböző cím :) bocsi

Esetleg a wifi beállításokban repeater funkció nincs benne? Az ap-kban meg 1-2 routernél láttam ilyet. 

Itt találtam egy cikket: http://sheerboredom.net/2012/12/21/setup-tp-link-tl-wr1043nd-as-wireless-repeater/

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: uzman
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...