Ugrás a tartalomhoz
  • 0

KábelNet szolgáltatóváltás


Csabesz169

Kérdés

Sziasztok!

Amelyik házban eddig csak  JúpiCí/V**fone internet volt, ott is van rá lehetőség, hogy szolgáltatót váltsak  Telekomra?  Ilyen esetleg a régi kábelen, infrastruktúrán jön majd az internet vagy a házban ki kell építeni egy teljesen új szerelődobozt, kábelezést?

 

Köszönöm!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Csabesz169
Márkanevek
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

15 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

A szolgáltatók nem szokták egymás kiépített szerelvényeit használni, így a Telekom ha nem volt jelen a társasházban, be kell kábelezni a szinteket, ezt látni fogod, hogy új szerelvények kerültek fel a falra vagy a villamos szekrénybe vagy a környékére.

Optika eseten Sagemcom 5670 vagy Technicolor FGA2233 HGW-t kaphatsz. Koax esetén úgy tudom Sagemcom F@st 3686AC. Mindegyikben van wifi és 4 LAN csatlakozó

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
19 órája, Csabesz169 írta:

Azt hiszem 1000.  Utcáról alsó szinten jön be a kábel?

"Utcáról alsó szinten jön be a kábel?"

 

Ezt mi nem tudjuk innen megmondani.

Nézz szét az utcán, hogy van-e légkábeles bekötés az épületbe. Ha nincs, akkor nagy valószínűséggel földkábeles az a terület. Másrészt a lakásba való bekötés szempontjából ez lényegtelen. Szintenként szokott lenni egy kötődoboz és onnan viszik el a lakásokba az előfizetői kábelt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 órája, Csabesz169 írta:

 

Szerintem igen, ha műszakilag kivitelezhető.

(azért írom, hogy szerintem, mert felénk nincs koaxos bekötés, az optikát viszont oda hozták le ahová kértem, teljesen máshová, mint ahová korábban a telefonkábel jött le)

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: uzman
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...