Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szakadozó internet


TcMano

Kérdés

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy hol van internetem, hol nincs. Mindegy hogy wifi vagy madzag. A Technicolor modem log-ja tele van hibával. Legtöbb az ipv6 tal kapcsolatos. Menüjében ki van kapcsolva az ipv6. Egyszer már volt hasonló, akkor központilag kapcsolták ki az ip6 ot. Most eltelt egy pár hónap, és ismét él a hiba. A tkomosok szerint ki van kapcsolva. De az az érdekes hogy mindegy hogy a technicoloron keresztül jön a net vagy egy xiaomin keresztül akkor is csinálja. Már kezdek bezsongani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
18 órája, uzman írta:

Szia

A 1414-en be kellene jelenteni hibára - újra és hivatkozz a log-ban látható bejegyésekre.

Próbáltam, de Vandával sikerült beszélnem, aztán chatelni operátorral, de attól elmebajt kapok. A hölgy segítőkész volt, állítólag ki van kapcsolva. Bár még azt nem értem, hogy van egy extenderem azon viszont van wifi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, Telekom szakértő írta:

Szia TcMano! Amennyiben eddig még nem rögzítettünk számodra kivizsgálást,  kérünk, hogy vedd fel velünk a kapcsolatot a m.me/TelekomHU elérhetőségünkön, hogy segítségedre lehessünk. ^Rita

Ma hívtak, elvben kikapcsolták az ipv6 ot délután tudok a dologgal foglalkozni. Kérdeztem hogy nem lehetne ezt az ipv6 ot fixen kikapcsolni? De nem kaptam rá 100 % os választ.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...