Törölt_tag21

Használtad már a Telekom alkalmazást?

Kérdés

Ha még nem, próbáld ki, a segítségével könnyen:

• nyomon követheted aktuális egyenleged, lekérdezheted adat és SMS forgalmadat
  • befizetheted számláidat
  • aktiválhatsz, vagy lemondhatsz kiegészítő csomagokat
  • leválthatod díjcsomagod
  • feltöltheted saját-, vagy családtagod, barátod Domino egyenlegét
  • igénybe veheted a Kapcsolat kártyád nyújtotta kedvezményeket.

btn_app-store.png

btn_android-market.png

btn_windows-phone-store.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Igen! Egész jó app! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Pontosan mit kell beírni az alkalmazás megtalálásához mert én beírtam,hogy telekom és mindenféle külföldi oldalt adott be.:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt szeretném tudni, hogy lehet az alkalmazásban megnézni a számlához tartozó más számok egyenlegét?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igaz, hogy kb. 2 hónappal ezelőtt tette fel a kérdést, de ne maradjon megválaszolatlanul, a válasz: igen, lehet.

A www.telekom.hu oldalon be kell lépni folyószámlaszinten, és ezen a felületen tudja előfizetéséhez hozzáadni mobil illetve otthoni szolgáltatásait, telefonszámait. Ezután pedig okostelefonon a Telekom alkalmazáson keresztül figyelheti is az egyenlegeket. Remélem még nem későn :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szia!

A 1777 telefon számon létre kell hoznod egy 5 számból álló dominó jelszót, ezt követően be tudsz lépni vele az alkalmazásba illetve az online webes felületre is. A jelszót a 2.3 menüpontban tudod létrehozni. A hívás díjmentes.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen használtam :-)

Arra van terv, hogy a mobil adatforgalom esetében a forduló nap is megjelenítésre kerüljön?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves KaRay!

A fordulónapot most is meg tudod nézni, ha rányomsz az adatforgalomra. Hamarosan frissül az alkalmazás és akkor már az összefoglaló oldalon is látni fogod.

Üdv: Böbe

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Ildiko69,

milyen telefonod van?

Google Play-en és az App Store-ban is működnie kellene, lehet  nyelvezet beállítási gondod van? Én most kipróbáltam, és elsőre a Telekom app jön föl.

Üdv,

KaRay

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Böbe!

Köszönöm, tényleg műxik, a nyíl is ott van, csak éppen nem nyomtam rá. Szuper, a változást is várom. :-)

Üdv,

KaRay

Ui. a válaszod szövege után túl nagy üresség van, ez szándékos?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Telekom fiókot  előtte (My  T-Home, T-Mobile )telefonon nem szeretem használni, csak weben. :) Egyrészt a mobilos appmemóriahasználata még nem eléggé optimalizált,  másrészt nyugodt körülmények között szeretem megnézni az adatokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Én dominós vagyok és  inkább csak a mobiladatforgalmat és egyenleget, vmint aazt szeretném Ellenőrizni hogy kivel mennyit beszélek. Viszont ezt csak úgs tehetem meg ha az applikációban megadok egy mobilelőfizetést? Mert ott egy 5 számjegyű jelszót kér, amit a szerződés megkötísekor kellett megadni! De én nem emlékszek ilyesmi megadására dominósként. Akkor előfizetés nélkül nem is tudom hadználni az appot?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most