Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Törölt_tag6

Kérdés

  • Telekom

Ha még nem, próbáld ki, a segítségével könnyen:

 

  • nyomon követheted aktuális egyenleged, lekérdezheted adat és SMS forgalmadat
  • befizetheted számláidat
  • aktiválhatsz, vagy lemondhatsz kiegészítő csomagokat
  • leválthatod díjcsomagod
  • feltöltheted saját-, vagy családtagod, barátod Domino egyenlegét
  • igénybe veheted a Kapcsolat kártyád nyújtotta kedvezményeket.

 

btn_app-store.png

 

btn_android-market.png

 

btn_windows-phone-store.png

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Igaz, hogy kb. 2 hónappal ezelőtt tette fel a kérdést, de ne maradjon megválaszolatlanul, a válasz: igen, lehet.

A www.telekom.hu oldalon be kell lépni folyószámlaszinten, és ezen a felületen tudja előfizetéséhez hozzáadni mobil illetve otthoni szolgáltatásait, telefonszámait. Ezután pedig okostelefonon a Telekom alkalmazáson keresztül figyelheti is az egyenlegeket. Remélem még nem későn :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia!

A 1777 telefon számon létre kell hoznod egy 5 számból álló dominó jelszót, ezt követően be tudsz lépni vele az alkalmazásba illetve az online webes felületre is. A jelszót a 2.3 menüpontban tudod létrehozni. A hívás díjmentes.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok! Én dominós vagyok és  inkább csak a mobiladatforgalmat és egyenleget, vmint aazt szeretném Ellenőrizni hogy kivel mennyit beszélek. Viszont ezt csak úgs tehetem meg ha az applikációban megadok egy mobilelőfizetést? Mert ott egy 5 számjegyű jelszót kér, amit a szerződés megkötísekor kellett megadni! De én nem emlékszek ilyesmi megadására dominósként. Akkor előfizetés nélkül nem is tudom hadználni az appot?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...