Ikszy

Mobiltelefonból eltűnő SMS-ek

Kérdés

LG hagyományos telefonból képeket mentettem a számítógépbe.  A befejezés utána a telefon kijelzője változatlanul a "Hívás és üzenet nem elérhető" módban maradt, és semmilyen menű nem volt elérhető. Ki sem lehetett kapcsolni.  Végül is a telefon lemerült, és a töltés után minden Érkezett és Küldött SMS eltünt. 

Lehetséges-e visszacsalogatni az SMS-eket, megvan-e a T-mobilnál?

Bármilyen segítséget szívesen várok,  krítikát is elviselek. Mit rontottam el?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

sztem a jegyzeteidet nem látják, olvassák...
érdemes evernote-ot (erre telekomosként kedvezményt is kapsz) vagy más alkalmazást használni, mert az oda mentett jegyzeteid stb. nem veszik el és bárhonnan megnézheted.

Köszönöm a megnyugtató választ, és az ötleted. Majd utánnanézek az alkalmazásnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sztem a jegyzeteidet nem látják, olvassák...
érdemes evernote-ot (erre telekomosként kedvezményt is kapsz) vagy más alkalmazást használni, mert az oda mentett jegyzeteid stb. nem veszik el és bárhonnan megnézheted.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a hozzászólásodat, és az együttérzésedet. Az azóta jött SMS-ek megvannak. Elég baj az, hogy az előfizetőnek nincs

joga az SMS-jeihez.  Bosszantó, hogy valakik esetleg olvashatják, vagy a "Jegyzet" -ket esetleg felhasználhatják. Megpróbálom bevinni egy szervizbe, de nem sok reményem van. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Hú, nagyon sajnálom! Én azt mondom, vidd mielőbb egy LG szervizbe (ha tudod, vidd a sz.gépet is), hátha tudnak segíteni. A Telekomnál már nincs szerviz....Az SMS-ek szövegét úgy tudom, a Telekom nem adja ki az előfizető kérésére. Esetleg az azóta küldött-fogadott SMS-ek már megvannak?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos, ami még érzékenyebbül érint: most fedeztem fel, hogy a "Szervező" menüből az összes "Jegyzet" beírás is eltünt. Van-e remény, hogy visszaszerezhetők-e?

SOS

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most