Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom F@st 3896 Nincs Internet Wi-Fi-n


E.H.

Kérdés

Szervusztok!

Létrehoztam a Sagemcom F@st 3896 routeren egy Wi-Fi hálózatot. Beállítottam minden szükséges paramétert, engedélyeztem. Tudok is kapcsolódni hozzá mobillal vagy laptoppal, de nincs rajta internet elérés. A vezetékes kapcsolat rendben működik. 

Mi lehet a hiba? Tud ebben valaki segíteni nekem, hogy ez miért van? Mit kellene még csinálnom, hogy jó legyen?

Köszönöm!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves E.H.!

A hálózati eszközök használati útmutatóit ezen az https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/keszulekbeallitasok/halozati-eszkozok oldalon találod. Abban az esetben, ha további segítségre van szükséged, hívd 1414-es számunkon szakértő kollégáinkat.

Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, Telekom szakértő írta:

Kedves E.H.!

A hálózati eszközök használati útmutatóit ezen az https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/keszulekbeallitasok/halozati-eszkozok oldalon találod. Abban az esetben, ha további segítségre van szükséged, hívd 1414-es számunkon szakértő kollégáinkat.

Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Zsani

Kedves Zsani!

Az eszköz útmutatóját én is megtaláltam. Semmi pluszt nem adott, ami alapján a probléma megoldható lenne.

Marad a szakértő kolléga a 1414-es számon.

Köszönöm.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
11 órája, uzman írta:

A vezeték nélküli adapter konfigurációjában nincs valami érték kézzel beírva? Esetleg vírusvédelem/internet security program nem blokkolja a wifi kapcsolatot?

Semmi ilyesmi nincs. A wifi kapcsolat felépül az eszköz és a router között, kapcsolódik a hálózathoz, de nincs internet elérés ha wifin csatlakozom. Kábellel rendben üzemel. Esetleg egy újraindítást megpróbálok majd, aztán meglátjuk.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...