Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Petike1313

Kérdés

Sziasztok!

A helyzet röviden: 12percenként kimerevedik a kép a TV-n.

Hosszabban: 1000-es net és legkisebb IPTV csomag volt itthon. Működött minden kivéve a port nyitás.
Bő egy hete lecserélték a Kaon CG3000 digitális elosztót, Kaptam egy sagemcom f@st 3896, ami működött egy pár óráig majd az internet el-el tűnt.

Jött a kolléga, kicserélte az oszlop és az elosztó közötti csatikat, illetve azt monda lehet a IPTV egység akad vele össze, cseréljük Androidosra, így lett. a probléma nem oldódott meg.

Újból jött a kolléga, azt monda túlmelegszik a Sagemcom, csere. Kaptam egy KAON CG3006-t. Net jó, TV nem jó lefagy a kép.

Újabb hiba bejelentés, kollégák távolról újraindítják, frissítik mindent is. Probléma marad, 12 perc után kép megfagy. Ha csatornát váltok akkor megint jó, 12 percig.

Ki jött megint a kolléga, cserélt csatlakozókat a Elosztó és Tv box közötti kábelen, kimérte, minden jó, 12 percig. Tv box csere, ugyan olyan Android. Hiba ugyan az...

Elosztó és Tv box között nincsen semmi csak a kábel.

Kipróbáltam, hogy mindent kihúzok, leválasztok az elosztóról, wifi-ről, csak a TV box maradt és ugyan úgy 12 perc után megfagy a kép.

Tudom fapados megoldás, hogy kapcsoljam át akkor másik csatornára majd vissza ha úgy működik, na de azért mégis...

Persze nyitok majd újabb hibajegyet, Vandával már nagy haverok vagyunk, meg chat-elni is nagyon szeretek a kollégákkal, biztos szeretnek amiért ilyen aktív vagyok. De most mar nagyon érdekelne mi a gond, illetve hogyan lehet megoldani.

Ötletek?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Petike1313
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...