Ugrás a tartalomhoz

Beszélgessünk kötetlenül


anonymus

Ajánlott posztok

  • Válaszok 92
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

Én. Lenne valami kérdésed vele talán? :)

Csak annyi, hogy kinek mennyire vált be napi szinten. Én a jól működő Windows 7-ről frissítettem egy HP gyári gépen. Mivel volt egy LAN-nal kapcsolatos olyan hiba, amit csak újratelepítéssel tudtam volna megoldani, ezért inkább belevágtam. Egyelőre úgy tűnik stabilan működik, eddig csak egyszer volt probléma, amikor elszállt az integrált video drivere. Egy rendszervisszaállítás segített. Azóta ismét látszanak a helyi hálózat gépei. Az Edge böngésző tényleg elég gyors, ahogy írják is, csak persze hiányoznak belőle a bővítmények. Amúgy meg felületre egy öszvér megoldás az érintőképetnyőre való csempék és az asztali alkaémazások között. Mindenesetre most érdekes módon nem használok rajta Classic Shellt.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csak annyi, hogy kinek mennyire vált be napi szinten. Én a jól működő Windows 7-ről frissítettem egy HP gyári gépen. Mivel volt egy LAN-nal kapcsolatos olyan hiba, amit csak újratelepítéssel tudtam volna megoldani, ezért inkább belevágtam. Egyelőre úgy tűnik stanilan működik, eddig csak egyszer volt probléma, amikor elszállt az integrált video drivere. Egy rendszervisszaállítás segített. Azóta ismét látszanak a helyi hálózat gépei. Az Edge böngésző tényleg elég gyors, ahogy írják is, csak persze hiányoznak belőle a bővítmények. Amúgy meg felületre egy öszvér megoldás az érintőképetnyőre való csempék és az asztali alkaémazások között. Mindenesetre most érdekes módon nem használok rajta Classic Shellt.

Konkrét hibám nem sok volt Windows 10-el. Nekem stabil. Classic Shell felesleges, mivel van beépített Start menü. Alkalmazások vannak/voltak, amik bugosan működtek, de azok nagy része is már megjavult. Edge-re kell egy jó nagy fejlesztési csomag és akkor majd használni fogom én is. Szerintem is gyors, meg minden, de a html5-el meg a css3-al még nem ápol valami jó barátságot... habár a javascript kezelése szinte felülmúlja a többi böngészőt.

Erőforrással meg nagyon takarékos, procim nem valami erős, mégsem nagyon mozdul meg edge-vel, míg Chrome 10%-ra is feltekeri ha gondolja. Jelenleg Firefoxot használok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

@feketegabi Ipod nano 5 szerinted megéri javítgatni ?

Ez mindig attól függ, hogy mennyibe kerülne. :D

 

Amúgy hová tűntek a hozzászólások? A legfrissebb augusztus 4-én íródott, pedig azután is beszélgettünk. Persze lehet, én maradtam le valamiről, és szó esett erről az új fórummotorról szóló diskurzusban, de még nem jutottam el addig. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ez mindig attól függ, hogy mennyibe kerülne. :D

 

Amúgy hová tűntek a hozzászólások? A legfrissebb augusztus 4-én íródott, pedig azután is beszélgettünk. Persze lehet, én maradtam le valamiről, és szó esett erről az új fórummotorról szóló diskurzusban, de még nem jutottam el addig. :D

Még zajlik a korábbi fórummotor alatt írt hozzászólások migrációja. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Konkrétan melyik linux disztro jön be neked?

Erre nincs opció, mivel egyrészt függ a használati körülményeidtől másrészt pedig a Linux pont egy olyan részleg, ahol elveszel a sivatagban ha választanod kellene.

Mindenképp a sima Ubuntuval kezdj de van annak is rengeteg formája, Pl. Kubuntu (windowsos élmény). Debiant szerintem meg se próbáld a saját érdekedben :)

Amúgy én Windows párti vagyok, ha csak nem valami szerver szintű dologról beszélünk vagy hasonló.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...