Ezio

Huawei P8 Lite Wifi és Bluetooth probléma.

Kérdés

Üdv!

Olyan problémám lenne,hogy egy két napja a telefonom nem érzékeli a wifimet,holott azelőtt mindig működött, most már nem is talál semmilyen wifi csatlakozási lehetőséget ha bekapcsolom.. ( Más készülék megtalálja az itthoni wifimet,szóval a routerel sem lehet baj..meg akkor máshol találna wifit ha itthon nem is.. )

Megpróbáltam bluetooth-t használni rajta.. és a másik telefon megtalálja az enyémet,de kapcsolatot nem tud vele létrehozni.

És ha én próbálok keresni az enyém nem is talál másik eszközt sem..

Szóval mintha le lett volna tiltva a telefonom? vagy nem is tudom.

Remélem tudtok nekem segíteni,most vettem a telefont egy két hónapja se körülbelül nem akarom máris szervizelni.. 

Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Sziasztok! Sajnos ugyanez...  Ha valaki jut valamire légyszi írja be ide is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Nita

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Amennyiben a WiFi és a Bluetooth egyszerre romlott el, akkor a Hi1101 nevű antenna romlott el. Ilyenkor halványszürke a bekapcsoló gomb, ha elhúzod is szürke marad - azaz megvan hozzá a szoftver, de mivel az alkatrész elromlott, nincs mit bekapcsoljon.
Az igazi gáz az, hogy ha netán beírod a google böngésződbe, hogy "wifi bluetooth problem", akkor a Huawei P8 Lite-ot és a Huawei P8-at találja a kereső motor. Azt hogy hogyan javíthatod házilag, hogy hol tudsz Hi1101 chipet venni stb. Ennek ellenére a Telekom a mai napig árulja a készüléket, ami 4-5 hónap, max 1 év után tönkremegy. Erre tegnap este jöttem rá. Az én telefonomon fél éve nincs wifi, holnap viszont tuti fogyasztóvédelemhez és békéltető testülethez fordulok. Mert én bevittem garanciális szervizre, és kaptam egy (előre legyártott?) fotót, amin azt bizonygatják, hogy beázott és azért nem megy. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok...

Ugyanezzel a problémával küszködök én is...a P8 Lite-omon eltűnt a wifi...nem tud a routeremre csatlakozni...az első post indulása óta van v.mi megoldás esetleg erre a hibára ?...köszönet a segítségért...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Attól hogy x hóbapos és vigyázol rá, még lehet gyárhibás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát de ne már... Két hónapja sincs még meg a telefon.. úgy vigyázok rá mint a szemeimre.. 

Próbálgatom itt a neten írt megoldásokkal,de semmi sem akar beválni.. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jól emlékszem ennél a típusnál elég sokan panaszkodtak a wifi-re. Gyanús hogy ez típus hiba. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv! Előfordulhat, hogy a wifi chip elszált benne, az is erősíti a gyanút, hogy a BT sem működik, ha jóltudom sok esetben ugyan az a lapka szolgálja ki mindkét technológiát.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most