Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Huawei P8 Lite Wifi és Bluetooth probléma.


Ezio

Kérdés

Üdv!

Olyan problémám lenne,hogy egy két napja a telefonom nem érzékeli a wifimet,holott azelőtt mindig működött, most már nem is talál semmilyen wifi csatlakozási lehetőséget ha bekapcsolom.. ( Más készülék megtalálja az itthoni wifimet,szóval a routerel sem lehet baj..meg akkor máshol találna wifit ha itthon nem is.. )

Megpróbáltam bluetooth-t használni rajta.. és a másik telefon megtalálja az enyémet,de kapcsolatot nem tud vele létrehozni.

És ha én próbálok keresni az enyém nem is talál másik eszközt sem..

Szóval mintha le lett volna tiltva a telefonom? vagy nem is tudom.

Remélem tudtok nekem segíteni,most vettem a telefont egy két hónapja se körülbelül nem akarom máris szervizelni.. 

Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Sziasztok!

Amennyiben a WiFi és a Bluetooth egyszerre romlott el, akkor a Hi1101 nevű antenna romlott el. Ilyenkor halványszürke a bekapcsoló gomb, ha elhúzod is szürke marad - azaz megvan hozzá a szoftver, de mivel az alkatrész elromlott, nincs mit bekapcsoljon.
Az igazi gáz az, hogy ha netán beírod a google böngésződbe, hogy "wifi bluetooth problem", akkor a Huawei P8 Lite-ot és a Huawei P8-at találja a kereső motor. Azt hogy hogyan javíthatod házilag, hogy hol tudsz Hi1101 chipet venni stb. Ennek ellenére a Telekom a mai napig árulja a készüléket, ami 4-5 hónap, max 1 év után tönkremegy. Erre tegnap este jöttem rá. Az én telefonomon fél éve nincs wifi, holnap viszont tuti fogyasztóvédelemhez és békéltető testülethez fordulok. Mert én bevittem garanciális szervizre, és kaptam egy (előre legyártott?) fotót, amin azt bizonygatják, hogy beázott és azért nem megy. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...