Kérdés

Előfizetésem van a HBO pak csatornára /HBO 2,HBO camedi/ Ha az interneten HBO GO-t akarom nézni, a bejelentkezésnél azt jelzi vissza, hogy a megadott adatok alapján nem található HBO előfizetés. Az interneten az előfizetések /szolgáltatások/ között nem szerepel a HBO előfizetésem. Mi az oka?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

18 válasz erre a kérdésre

Sziasztok! Miért kell 1-2 havonta újraaktiválnom a tv-t? Most pl nem is tudom,mert telefonon és pc-n is próbáltam, de csak pörög a kék karika szűntelenül látszólag nem történik semmi már több napja! okostelón, laptopon gond nélkül működik csak tv-n nem...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
24 perce, teherwagon írta:

Hello @TibChee, így próbáltad? ha nem, akkor így próbáld, hátha (amennyiben így sem megy, akkor viszont valóban várj még kicsit)

Igen, így csináltam. De aktiváló kód helyett csak hibaüzenetet kapok. Az ügyintéző hölgy a telefonban azt mondta, hogy 72 ór múlva lesz. A sima TV csatornák esetében valóban, csak az HBO GO nem megy még.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 03. 10. at 14:03, teherwagon írta:
  • a számládon található MT azonosítóddal jelentkezz be a Té honlapján (csak az azonosító kell, jelszó nem)
  • onnét klikkelj az HBO GO regisztrációra, adj meg egy tetszőleges HBO GO felhasználónevet, jelszót
  • ha azon a gépen néznéd a filmeket, amin regisztráltál, akkor már nézheted is azokat
  • másik gépen az általad megadott adatokkal be kell jelentkezned (okostévé ezek helyett PIN kódot kér, amit a gépeden az HBO GO-ra bejelentkezve, annak menüjében találsz)

Hello @TibChee, így próbáltad? ha nem, akkor így próbáld, hátha (amennyiben így sem megy, akkor viszont valóban várj még kicsit)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 5/30/2017 at 19:15, kanteta írta:

Sziasztok! Előfizettem az hbo maxpak-ra és sehogy sem tudom az hbogo-t. Azt írja hogy a megadott MT azonosítóhoz nem tartozik hbo go előfizetés. Pedig ezért fizettem elő tulajdonképpen :))

Ekkor: 5/30/2017 at 20:23, Roli82 írta:

Szia kanteta!

1 hét az átfutási idő, nálam ennyi volt anno. :)

Nálam is ez a helyzet, de csak 4 napja rendeltem meg (a csatornákat már tudom nézni), várok még.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
9 órája, Roli82 írta:

Szia kanteta!

Köszönöm, akkor várok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia kanteta!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Előfizettem az hbo maxpak-ra és sehogy sem tudom az hbogo-t. Azt írja hogy a megadott MT azonosítóhoz nem tartozik hbo go előfizetés. Pedig ezért fizettem elő tulajdonképpen :))

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen!

Igazán nincs mit. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Értem már! A HBO Pak feltétele pedig legalább egy alap TV csomag előfizetés.
Köszönöm a választ!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Adrián!

A Szuper HBO Pak mellé díjmentesen jár az HBO GO szolgáltatás!

Csak mobil előfizetéssel rendelkezőknek is van lehetőségük HBO GO opciót kérni de annak az ára 2490 Ft/hó és nem tartalmaz HBO csatornákat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!
Nem teljesen tiszta mi az HBO GO igénybevételének menete.
A GO honlapja azt írja, hogy ha előfizetek az HBO pak csomagra ami 2 év hűségidővel 2 000 Ft / hó akkor jár mellé a GO szolgáltatás is.
De egy másik leírásban már úgy írja mintha a GO szolgáltatást külön meg kéne rendelnem ami az online ügyfélszolgálaton 2400 Ft-ot ír / hó
most akkor, hogy tudom igénybevenni? Ha normál pak mellé is jár akkor inkább fizetek 3 HBO csatornát 2000-ért de ha amellé nem jár automatiksan és ingyen a go szolgáltatás is akkor inkább csak a GO-ra fizetek elő mert nekem arra van szükségem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Screenshot_2016-04-09-16-33-59.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Hello!az lenne a kérdésem hogy ha el felejtettem hogy mi az hbo go jelszavam hol tudok újat regisztrálni?előre is köszi

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Zita

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello József, köszi, így az HBO GO "előfizetésed" biztosan megvan, "csak" a regisztrációval van valami gond, amire a foxylady által írtak jelenthetik a megoldást. esetleg a Té ügyfélszolgálat előtt érdemes megpróbálnod ezt (ha korábban nem így próbáltad, akkor mindenképpen):

• a számládon található MT azonosítóddal jelentkezz be a Té honlapján (csak az azonosító kell, jelszó nem)
  • onnét klikkelj az HBO GO regisztrációra, adj meg egy tetszőleges HBO GO felhasználónevet, jelszót
  • ha azon a gépen néznéd a filmeket, amin regisztráltál, akkor már nézheted is azokat
  • másik gépen az általad megadott adatokkal be kell jelentkezned (okostévé ezek helyett PIN kódot kér, amit a gépeden az HBO GO-ra bejelentkezve, annak menüjében találsz)

nemrég nekem is újra kellett regisztrálnom, mivel az okostévémen egyik napról a másikra ugyanezt a hibaüzenetet kaptam, nem fogadta el a régi PIN-t. a Té honlapjáról indulva, a fenti a sorrendben működött az újraregisztráció, azóta is tökéletesen megy minden (év végén piszkáltam a csomagom, lehet, hogy az okozta, de nem fix, hiszen végül nem kellett az ügyfélszolgálattal egyeztetnem)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Dr.Kardos József,

szerintem ez vmi regisztrációs probléma lehet. javaslom, hogy mindenképp hívd a 1412-t, az ügyfélszolgálat biztos tudja mit kell tenni és biztos meg is tudják oldani problémát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A tévén tudom nézni a HBO-t /HBO2-töt és a HBO comedit/ 2 015.juliusban fizettem elő a csomagot azzal,hogy a HBO GO csatorna nézésére is jogosult vagyok előfizetés nélkül. Az eltelt idő alatt, csak azokat a HBO GO-n vetitett filmeket tudom nézni a számítógépen amelyek ELŐFIZETÉS  NÉLKÜL is nézhetők. A próbálkozásaim mint jeleztem, kezdettől fogva nem jártok eredménnyel. Köszönöm a választ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello József, tévén tudod nézni az HBO-t, vagy ott sem? korábban ment az HBO GO, vagy most próbálod először?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most