T2T

Adategyeztetés megvolt mégis tiltották a kátryám

Kérdés

Január végén személyesen egyeztettem a feltöltőkártyám adatait, ennek ellenére ma letiltották a kártyám. Ügyfélszolgálatot nagy nehezen elértem, azt mondták hogy valóban sikeres volt az adategyeztetés, de technikai hiba miatt letiltották a kártyát. Az ügyfélszolgálatosnak nincs jogosultsága engedélyezni, azóta már ez ügyfélszolgálatot sem tudom hívni (másfél órája már hallgatom az automatát). Nagyon kéne a szám, a működő SIM, de tehetetlen vagyok. Nem én vagyok a hunyó, hanem a telekom, mégis én szívok vele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

39 válasz erre a kérdésre

Nálam is le lett tiltva a kártya, annak ellenére hogy másfél hónappal ezelőtt sikeresen regisztrálva lett. Hihetetlen a 21-dik században ilyen szarul működjön, egy ekkora szolgáltató. Trehányság a felső fokon! És még én szenvedjek értük?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudom / sejtem hogy senkit nem érdekel viszont megosztom veletek hogy NEM csak a T háza táján van probléma. Más szolgáltnál is letiltottak több olyan kártyát amit nem kellet volna.  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Akkor mi mire számíthatok (harmadmagammal), mert mi csak május elején voltunk benn a balatonboglári ügyfélszolgálaton és egyeztettük az adatokat?

Minden rendben lesz, nincs további teendőnk és nem adtak róla semilyen igazolást (már mint az egyeztetés megtörténtéről), mondván arra semmi szükség...

Mit lehet mondani az ilyen szolgáltatásról?

mobiltelefon-tiltas.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
túl nagy kép

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

30 perce hallgatom, hogy másnak segítenek az ügyintézők és nézem a számítógépet ahol egyeztetném az adatokat a megfelelő felületen, de az sms nem jön a teljesen letiltott telefonra amit hónapokkal ezelőtt "sikeresen" ???? egyeztetve lett.  Telefonon és online sem tudom elintézni a dolgot és le van tudva azzal az ember hogy Technikai hiba???? a következő válasz meg az lesz hogy menjek be még egyszer személyesen...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 perce, anonymus írta:

@Tnde Neked is csak ezt tudjuk tanácsolni.

Koszonom, mar probaltam, de ez most nem mukodik. Sajnos nincs nalam a keszulek, es most -mivel le lett tiltva- el sem lehet erni azt az idos embert, akinel van. Igy hiaba kuldenek ra barmi kodot, azzal o nem tud mit kezdeni, alig lat. 150 km- re el, igy szemelyesen sem tudok neki segiteni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Tnde Neked is csak ezt tudjuk tanácsolni.

4 órája, anonymus írta:

Képkivágás.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Sajnos en is igy jartam. Weben vegzett adategyeztetesrol sikeres visszajelzest adott az oldal, majd miutan tovabbra is erkeztek a "regisztraljon" sms-ek, telefonos ugyfelszolgalaton kerdeztem ra, minden rendben-e. pozitiv volt a valasz, sikeres volt az adategyeztetes, csak a limitellenorzes zajlik meg. Napok mulva sem jott a varva vart sms a sikeres regisztraciorol, ezert szemelyes ugyfelszolgalatra vittuk be a keszuleket, hogy akkor regisztraljak ujra, nehogy gond legyen, mert egy 84 eves egyedulallo ember hasznalja, csak ezen erjuk el, le ne tiltsak. "Nem kell ujra regisztrani, van regisztralva"...- jott az ujabb pozitiv valasz. Igazolast tudnak rola adni? Sajnos nem.  Ma le van tiltva a szam. Telefonalok s tartom egy oran at, mire a valasz: nincs regisztrava, nem tudnak segiteni. 1 webes, 1 telefonos es 1 szemelyes megerositest kaptam a sikeres regisztraciorol. Most megis azt mondjak, hogy sikertelen es csak szemelyesen tudnak segiteni. Miert??? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Március 17-én voltunk egyeztetni,nekem is nehézkes volt,a páromnak azt mondta a fiatalember,rendben van,erre mától nem lehet elérni! Hívni sem tud. Még 1 papírt sem adtak,hogy ott jártunk,s minden rendben van. Pedig nem lenne rossz,ha ezzel bizonyíthatnánk,hogy valóban ott jártunk.Eddig már 2-szer utaztunk,hogy minden rendben legyen,időben szerettük volna elintézni. Erre tessék!!! Biztos sok gond van,mert nem tudják felvenni a telefont!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Képkivágás.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én szintén egyeztettem, sikeresen, az enyémet is letiltották.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
49 perce, Ali Ibrahim írta:

Én otthagynám az ilyen szolgáltatót és vennék regisztrációmentes külföldi simeket a családnak. Ma már szabad verseny van, nem packázhatnak következmény nélkül az ügyfelekkel.

Ismételten jelezni szeretném hogy ez a Telekom fóruma, és nem mindenféle más szolgáltatót ajánló oldal. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

https://www.telekom.hu/rolunk/sajtoszoba/sajtokozlemenyek/2017/junius_28

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Ali Ibrahim

Technikai hiba bármelyik szolgáltatónál előfordulhat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én otthagynám az ilyen szolgáltatót és vennék regisztrációmentes külföldi simeket a családnak. Ma már szabad verseny van, nem packázhatnak következmény nélkül az ügyfelekkel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most