teherwagon

TELEKOM ÉS COOP KUPON ABC

Kérdés

A Coop Klubnak kifejezetten ütős együttműködést  sikerült tető alá hoznia a Telekommal, Coop Klub tagként ugyanis törzsvásárlói kártyához kért kuponos megoldással igencsak jutányos áron tehetünk szert extra mobilinternetre, Domino mobiltelefonra, tartozékokra, többféle tévére.

kuponok leírása a Coop oldalán

kuponok leírása a Telekom oldalán

a történet egyszerű, az alábbi lépésekből áll:

1. vásárolgatsz a Coop-ban ezerrel (szerintem nincs összeghatár, de javítsatok ki, ha tévedek)
  2. ennek örömére a Coop üzletben kérsz tőlük törzsvásárlói kártyát
  3. a törzsvásárlói kártyáddal a Telekom oldalán kérsz a Telekomtól kuponokat
  4. ha megkapod az e-mailben tőlük a pakkot, akkor kiválasztod, hogy melyiket akarod használni (egyiket-másikat, akár mindegyiket):
  • 10 000 Ft kedvezmény tartozékokra,
  • 5000 Ft készülékkedvezmény Domino (a Telekom feltöltőkártyás megoldásának fedőneve) mobiltelefonokra,
  • ingyenes 2 GB adatot biztosító Diák opcióhoz plusz 2 GB adatforgalom 2 hónapig (csak diákoknak és csak Telekom üzletekben)
  • 20 000 Ft készülékkedvezmény meghatározott tévé típusokra (szolgáltatással együtt rendelve, tehát hosszabbításra nem). erre még plusz 25 000 Ft extra készülékkedvezményt is kaphatsz, ha az új vásárlással kijön a tévéd-interneted-telefonod-mobilod is van Telekomnál (Telekom kedvezmény)
  1. a választásod szerinti kuponnal akcióba lendülsz a Telekom honlapján

tippek, korlátozások:

• a kuponokkal 2018 január végéig vásárolhatsz
  • a kuponokat csak a Telekom honlapján válthatod be, kivéve a mobilinternet kupont, amit csak Telekom üzletben
  • a kedvezmények egyszeriek, nincs olyan, hogy neked pl. csak a Domino kedvezmény kell, a többi nem, így a másik 3 helyett is Domino telefont veszel
  • a kedvezmények nem halmozhatóak, így pl. a Coop tartozék kuponnal nem vehetsz egyébként is akciós tartozékot (nyári akciós cuccok kilőve)
  • Domino készülékeknél él az adategyeztetéssel behozott törvényi limit, magánszemélyként legfeljebb 10 Domino kártyád lehet. így ha már van ennyid, akkor nem veheted meg a tizenegyediket
  • mindenki vásárol rendesen, így előfordul, hogy nincs, vagy pont nálad fogy el a kinézett telefon vagy tartozék. ilyenkor iratkozz fel a telefon vagy tartozék oldalán a készletértesítőre, így a Telekom értesít, ha újabb készlet érkezik belőle

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
kiegészítés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

58 válasz erre a kérdésre

És ha nem látom a chat ablakot, akkor szerinted hol érdemes jelezni vagy, hogy tudom a chat ablakot elővarázsolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Weblapon chat ablakot ha szoktad látni ott írd meg, adnak másikat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka, hogy az én ma igényelt és megkapott kuponomat, amikor be akarom váltani azt írja ki a rendszer, hogy érvénytelen kuponkód, és ugyanígy járunk a barátnőm kuponjával is. 

Nem akciós terméket szeretnénk vásárolni, hanem JBL kis hangszórót, van olyan ismerősöm, akinek már sikerült ilyet vásárolnia.

Mi lehet az oka, hogy ezt a hibaüzenetet kapjuk és mi a teendő? 

Köszi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, anonymus írta:

Jah de hol ? :D Keresd meg kategória nincs az a térkép amin meg tudod nézni melyik T-pontban érhető el csak annyi hogy 300 helyen azonnal megveheted. 

Átírni kéne inkább ezt a szöveget.

tsék

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
13 perce, teherwagon írta:

Hello @anonymus, megnéztem, tényleg (akkor ez az átmenetileg online elfogyott, de üzletben kapható kategória) :(

Jah de hol ? :D Keresd meg kategória nincs az a térkép amin meg tudod nézni melyik T-pontban érhető el csak annyi hogy 300 helyen azonnal megveheted. 

12 perce, acel írta:

kellene egy összfogalaó hogy melyik hibaüzenet mit jelent.

Átírni kéne inkább ezt a szöveget.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 perce, teherwagon írta:

Hello @anonymus, megnéztem, tényleg (akkor ez az átmenetileg online elfogyott, de üzletben kapható kategória) :(

kellene egy összefoglaló hogy melyik hibaüzenet mit jelent. Bár megoldani egyiket sem lehet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem tud feliratkozni mert vannak ilyen random termékek amik lista nézetben nem elérhetőek, de ha megnyitod a terméket akkor ott van hogy kosárba rakom zöldell és nem az van ott magentával hogy értesítőt kérek.  Ezekre sehogy nem lehet feliratkozni :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @ZsuZsu, a fülhallgató oldalán íratkozz fel készletértesítőre, és akkor a Té küld e-mailt, ha jön belöle (akkor viszont ess neki, amint lehet, mert a tapasztalatok alapján az újabb pakkok is gyorsan elfogynak)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért mert nincs raktáron. 

Képkivágás.JPG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Miért nem tudok tovább lépni a vásárlásban a csatolt képen?
Értem én, hogy személyes átvétel kellene, de el sem jutok addig, hogy kiválasszam.

A kupon miatt nem lehet? Vagy miért?

"Válasszak másik konstrukciót" mégis hol? Másik terméket nem akarok választani, ezt választottam.

Köszi a segítséget előre is!

telekom.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen de rendelhetek olyan terméket ami adott T-pontban van csak raktáron ottani átvétellel de se megy ezen @@@

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, anonymus írta:

Elég k@ a shop azonnal hozzá csapja a 950 Ft Gls költséget, 0 lehetőség van választani több termékkel is megnéztem. Mindegyiknél azt írta hogy 35+ helyen átvehető személyesen. De T-pontban mégse vehetem át személyesen sehol. Keressem meg melyik T-pontban van polcon :D 

Tavaly rendeltem utoljára akkor ki lehetett egy térképen választani hogy melyik T-ponban átvehető és én melyikben akarom átvenni. 

++ Az külön vicc amit fönt is írtak a többiek hogy olyan terméket is be lehet rakni a kosárba ami konkrétan nullás raktárkészlettel van.

+++ 10.000 Ft felett ingyenes a GLS háztól házig futárszolgálat, okay felette vásároltam de Coop kupon ebből le von 10.000 Ft-ot a végösszeg nem haladja meg a határt így ezért nem ingyenes a futár. Ennél fillér b@@@@b megoldást amikor a T által kiáltott fizetőeszközt használja a user ....

@István

Az üsz-eken van olyan áru, ami a webshopban elfogyott. A két készletet leválasztották úgy látszik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elég k@ a shop azonnal hozzá csapja a 950 Ft Gls költséget, 0 lehetőség van választani több termékkel is megnéztem. Mindegyiknél azt írta hogy 35+ helyen átvehető személyesen. De T-pontban mégse vehetem át személyesen sehol. Keressem meg melyik T-pontban van polcon :D 

Tavaly rendeltem utoljára akkor ki lehetett egy térképen választani hogy melyik T-ponban átvehető és én melyikben akarom átvenni. 

++ Az külön vicc amit fönt is írtak a többiek hogy olyan terméket is be lehet rakni a kosárba ami konkrétan nullás raktárkészlettel van.

+++ 10.000 Ft felett ingyenes a GLS háztól házig futárszolgálat, okay felette vásároltam de Coop kupon ebből le von 10.000 Ft-ot a végösszeg nem haladja meg a határt így ezért nem ingyenes a futár. Ennél fillér b@@@@b megoldást amikor a T által kiáltott fizetőeszközt használja a user ....

@István

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel, úgy tudom, hogy Dominoval is működik a dolog.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
40 perce, foxylady írta:

Szia @acel!

Szerintem hiányos infot kaptál. Ha van mobil előfizetésed, akkor a Kapcsolat program  szinten össze kell regisztrálni az otthonival - ezt a 1414-en vagy üzletben tudod kérni -, majd mobil előfizuddal belépve online is be tudod váltani a pontokat mobil cuccokra, azaz tartozékokra is. Persze üzletben is beválthatod.
Nekem is volt ilyen problémám, innen tudom a megoldást. 

Domino számít? Max azt tudnék bevonni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @acel!

Szerintem hiányos infot kaptál. Ha van mobil előfizetésed, akkor a Kapcsolat program  szinten össze kell regisztrálni az otthonival - ezt a 1414-en vagy üzletben tudod kérni -, majd mobil előfizuddal belépve online is be tudod váltani a pontokat mobil cuccokra, azaz tartozékokra is. Persze üzletben is beválthatod.
Nekem is volt ilyen problémám, innen tudom a megoldást. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

",megoldódott" a  problémám.

Kiegészítőre kapcsolat pont használata csak mobil előfizetéssel lehetséges.

i106^cimgpsh_orig.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én szememben inkább fölösleges feszko keltés :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 perce, anonymus írta:

Nem unalmas még ?

Szakmai ártalom és kényszeresség , olyan mint a kézmosás miután  valami koszosba nyúlsz. Kell.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, acel írta:

Ide se irnám be szívesen a hitelkártya számomat, a mostani kért adatokat sem érzem biztonságban. Ahol van pár törött ablak ott mtöbb is lesz.

Nem unalmas még ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, anonymus írta:

Nekem simán érvénytelennek dobja a kupont ha csak akciós cuccokat rakok a kosárba.

Ide se irnám be szívesen a hitelkártya számomat, a mostani kért adatokat sem érzem biztonságban. Ahol van pár törött ablak ott mtöbb is lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem simán érvénytelennek dobja a kupont ha csak akciós cuccokat rakok a kosárba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, WHOAMI írta:

Én is így jártam párszor. Elvileg nincs raktáron és azért van. Csak akkor vajon miért engedi kosárba tenni? :D 
Én már egész jól bevásároltam a család kártyáival :D .. még egy fülesre lenne szükségem de az sehogy se akar összejönni. :(

A Sony MDR440ról kaptam értesítést hogy érkezett, de kb 10 percet tartott a készlet. Közben össze is dőlt a bolt.

A sárga üzenet szerintem akkor jön ha akciós temékre váltod be a kupont szerintem.

Nekem lett egy fantom rendelésem is, Űgy emlékszem leadtam, de megerősítő emailt sem kaptam róla.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
20 órája, acel írta:

Megvan a nyári akciós terméknék a kupon még megadása után a következő értelmes mondat jelenik meg:

" A kosárba tett termékeket a választott feltételekkel nem tudjuk biztosítani. "

Én is így jártam párszor. Elvileg nincs raktáron és azért van. Csak akkor vajon miért engedi kosárba tenni? :D 
Én már egész jól bevásároltam a család kártyáival :D .. még egy fülesre lenne szükségem de az sehogy se akar összejönni. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most