dptrsk

új Kapcsolat Program

Kérdés

A régi formájában megszűnik a kapcsolat program, úgy hallottam lesz helyette valami új. 

Erről már lehet tudni valamit?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

10 válasz erre a kérdésre

1 órája, anonymus írta:

Nekem jött pendrive de vmi 10 db se + nyári akciós szóval az kuka, füles meg nem jön...

A pontbeváltás nekem már sürgős, 7 napom van rá.Persze az élet máshol se habostorta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem jött pendrive de vmi 10 db se + nyári akciós szóval az kuka, füles meg nem jön...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, anonymus írta:

Én meg nem hiszem hogy el tudnám költeni azt a rengetek pontot ami összegyűlt. Coop kupont se váltottam még be :(

egy kupont sikerültt, jött a web boltba fülhallgató is egyszer de épp megbeszélésem volt,  a végére elfogyott. Pedig üsz-nél láttam kirakva. Csak a  web bolt nem tud róla.  A rengeteg pontom elég lenne fél sd kártyára, féláron már olcsóbb mint kínából.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én meg nem hiszem hogy el tudnám költeni azt a rengetek pontot ami összegyűlt. Coop kupont se váltottam még be :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 órája, anonymus írta:

Otthoni oldalról bugzik mobil oldalon előbújt. 

engem mindig nem szeret.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Otthoni oldalról bugzik mobil oldalon előbújt. 

1.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 órája, anonymus írta:

Szerintem most sehogy, itt kéne lennie de nincs. Otthonival vagyok csak belépve

Képkivágás.PNG.

Hol volt, hol nem volt egy kapcsolatpontbeváltó....
Pedig én is láttam már hogy néha ott van

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem most sehogy, itt kéne lennie de nincs. Otthonival vagyok csak belépve

Képkivágás.PNG.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kapcsolat pontokat hogyan tudom beváltani? most nem jelenik meg a beváltó mező sose, lehet mert több előfizetéssel vagyok bejelentkezve?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @dptrsk, egyelőre annyit, hogy a partneri ajánlatok maradnak, sőt bővülnek (ami jó, persze kérdés, mi lesz még hozzá)  :( egyébként csak annyink van, amit a Té honlapján látunk, meg amit számlában küldtek:

"Kedves Ügyfelünk! Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2017. júl. 1-jétől a Kapcsolat pontok gyűjtését lezárjuk. Összegyűjtött Kapcsolat pontjait 2017. szept. 30-ig válthatja be okostelefonra, táblagépre, TV-készülékre, notebookra, tartozékra vagy akár mobil parkolásra, autópálya matrica és mobil lottó vásárlásra is. Aktuális pontegyenleget megtalálja havi számláján és a belépést követően online ügyfélszolgálatunkon a Hűségprogram menüpontban. Kérjük, váltsa be Kapcsolat pontjait 2017. szept. 30-ig, mert a pontok beváltására ezt követően nincs lehetőség. Programunk partneri ajánlatai továbbra is elérhetőek maradnak és hamarosan újabb kedvezményekkel várjuk. További részletek: telekom.hu/pontbevaltas"

szerintem a pontbeváltás végéig (és fogadni mernék rá, hogy valóban csak szeptember végén) nyomják majd ki az új feltételeket :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most