Clarsax

Kupon

Kérdés

Igényeltem kupont, amit meg is kaptam, de nem fogadja el a kódját vásárlásnál! Van valakinek tippje? Köszönöm 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

19 válasz erre a kérdésre

22 perce, acel írta:

Ja veled ki lett b*, cseten szólj hogy valaki beváltotta a kuponodad. Kollégám is járt így. Üsz kijavította pár nap alatt.

Nálam egyik kupon ***** másik jó ....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem váltotta be senki. Mivel másra ami nem akciós, betudom váltani, ott van fentebb a kép is...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
25 perce, Roli82 írta:

A szabály szerint nem lehet beváltani akciósra.

" A 10 000 Ft kedvezményre jogosító tartozék kupon 2017. július 3. és 2017. december 31. között igényelhető egyszeri alkalommal, érvényes COOP Klub törzsvásárlói kártyaszámmal. A kupon egyszeri alkalommal váltható be online, a telekom.hu oldalon kínált valamennyi tartozékra 2018. január 31-ig. A kedvezmény egyéb akciós ajánlattal nem vonható össze, egy online vásárlás során egy kupon érvényesíthető. "

Link

Ja veled ki lett b*, cseten szólj hogy valaki beváltotta a kuponodad. Kollégám is járt így. Üsz kijavította pár nap alatt.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azon kár lovagolni, hogy akciós vagy sem, meg hogy mi volt korábban. Kit érdekel? Telekom nem szeretet szolgálat, hogy mindent fillérekért adjon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, Roli82 írta:

Megnéztük többféle módon is, nem váltható be a fent nevezett termékre a kupon, a tiedet több mint valószínű egy hiba miatt engedi.

Akciós ára nem lehet mint mondtam, ugyanennyi volt eddig is. Ha nálam a hiba akkor nem bánom....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megnéztük többféle módon is, nem váltható be a fent nevezett termékre a kupon, a tiedet több mint valószínű egy hiba miatt engedi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Előtte is ugyan-ez volt az ára most is, 12890ft, nincs akciós ár csak akcós felirat. ti igy jártatok (cooki törlés, inkongnitó mód, kilépett userrel próbáltátok?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A szabály szerint nem lehet beváltani akciósra.

" A 10 000 Ft kedvezményre jogosító tartozék kupon 2017. július 3. és 2017. december 31. között igényelhető egyszeri alkalommal, érvényes COOP Klub törzsvásárlói kártyaszámmal. A kupon egyszeri alkalommal váltható be online, a telekom.hu oldalon kínált valamennyi tartozékra 2018. január 31-ig. A kedvezmény egyéb akciós ajánlattal nem vonható össze, egy online vásárlás során egy kupon érvényesíthető. "

Link

3.PNG

2.PNG

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
40 perce, Roli82 írta:

Akkor neked valami más fajta kuponod van mert a 10k Coop kuponnal jelenleg sem engedi, de pl ezt meg igen mert nem akciós.

10k kuponom van, 29xx lett volna az ár,  A webshop ....

2990.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 perce, acel írta:

Egy hete vettem ennyiért, kuponnal.  Engedné most is, legalábis a belépés oldalig eljutottam - most-

Akkor neked valami más fajta kuponod van mert a 10k Coop kuponnal jelenleg sem engedi, de pl ezt meg igen mert nem akciós.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, Szilárd21 írta:

Akkor csak engem nem szeret lehet! :D De akkor nem adom fel próbálom folyamat! :D
Egyébként a termék jó? :) 

Jobb mint a szokol rádió. csodát ne várj tőle. Hangos, dobozhagja van mivel 200hz alatt néma ahogy várható. 
kisebb töltésnél, teljes hangerőn néha megcsuklik de alig hallhatóan. Szóval általában rendben van, jobb mint bármely telefonhang.
Ha kettőt veszel szóllhat rajtuk ugyanaz a zene.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, acel írta:

Egy hete vettem ennyiért, kuponnal.  Engedné most is, legalábis a belépés oldalig eljutottam - most-

Akkor csak engem nem szeret lehet! :D De akkor nem adom fel próbálom folyamat! :D
Egyébként a termék jó? :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, Szilárd21 írta:

A terepmintás van raktáron, de sajnos akciós, így nekem nem engedi! :( Most 12890 Ft. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, acel írta:

Ezt a Jbl-t lehetett venni kuponnal, amikor volt raktáron, vagy nem épp hibás az oldal, vagy egyéb baja nincs.

A terepmintás van raktáron, de sajnos akciós, így nekem nem engedi! :( Most 12890 Ft. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt a Jbl-t lehetett venni kuponnal, amikor volt raktáron, vagy nem épp hibás az oldal, vagy egyéb baja nincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Haha, igen! :D Pedig a szemem kiszúrta! :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amihez nincs oda írva ez " Most kedvezményes áron! "  az nem akciós. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kb. akkor minden akciósnak mondható! :D

https://www.telekom.hu/shop/tartozekok/hangszorok

https://www.telekom.hu/shop/termek/JBL+Clip+2+bluetooth+hangszoro--JBL+CLIP2BLKEU?contractType=list_price

Én őt szerettem volna, de nem engedi nekem sem. Pedig úgy csináltam, ahogy a telefonos ügyintéző mondta, hogy konkrét kategóriában keressek, a Nyári Akciók kategóriát felejtsem el. Csak persze, attól függetlenül a hangszóró benne van ott is... :D

De konkrétan, honnan tudom, hogy mi nem akciós? :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Gondolom a 10.000 Ft-os COOP kuponról van szó, azokat csak olyan tartozékokra lehet beváltani, amik jelenleg nem akciósak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most