Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Gyulai Istvánné

Kérdés

Üdvözletem!

Szeretném visszakapni a  0630 *******  számomra egy barátom tévesen feltöltött 3500.- Ft.omat valamilyen módon.

Hogyan lehet? Esetleg a következő  havi számlámat lehetne csökkenteni?  Azonosítóm: *********,******Folyószlasz:

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adatok
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @Gyulai Istvánné, hogyan volt ez, ki töltött hová? azért lényeges, mert ahogyan dptrsk írta, a Té ebben nem tud segíteni, de ha ismered a számot, ahová töltöttetek, akkor vele tudsz egyeztetni, hogy töltse, vagy utalja vissza (ha előfizetéses számra töltöttetek, akkor csak mobilvásárlásra használhatja, így itt valami viszontvásárlásban érdemes gondolkodni)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@zoli62, várjuk meg Gyulai Istvánné, válaszát, addig elméleti (nem tudjuk, hogy előfizetést töltöttek-e, mivel zavaros volt a kérdés, azt sem, hogy meg tudják-e oldani a pénzátadást, illetve ilyen helyzetben a feltöltő érdeke másodlagos, a feltöltött szám jóindulatán múlik minden)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Telekom appon belül folyószámla terhére lehet kártyát feltölteni, a múlt hónapban én is ezt csináltam. Ehavi számlában megjelent ez a tétel a számlán. Egyébként szerintem is az a legegyszerűbb, hogy odadaja neki a pénzt, mert a feltöltőnek nem biztos, hogy hasznos lenne, ha viszontvásárolna, már ha egyáltalán lehet ilyet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...