Kérdés

Üdvözletem!

Szeretném visszakapni a  0630 *******  számomra egy barátom tévesen feltöltött 3500.- Ft.omat valamilyen módon.

Hogyan lehet? Esetleg a következő  havi számlámat lehetne csökkenteni?  Azonosítóm: *********,******Folyószlasz:

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adatok

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

@zoli62, várjuk meg Gyulai Istvánné, válaszát, addig elméleti (nem tudjuk, hogy előfizetést töltöttek-e, mivel zavaros volt a kérdés, azt sem, hogy meg tudják-e oldani a pénzátadást, illetve ilyen helyzetben a feltöltő érdeke másodlagos, a feltöltött szám jóindulatán múlik minden)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telekom appon belül folyószámla terhére lehet kártyát feltölteni, a múlt hónapban én is ezt csináltam. Ehavi számlában megjelent ez a tétel a számlán. Egyébként szerintem is az a legegyszerűbb, hogy odadaja neki a pénzt, mert a feltöltőnek nem biztos, hogy hasznos lenne, ha viszontvásárolna, már ha egyáltalán lehet ilyet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @dptrsk, a Té honlapja alapján sajna nem :( így marad az autópálya matrica, színházjegy, meg a többi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@teherwagon Ha havidíjas, akkor univerzális egyenlegből is fel tud tölteni más dominó/havidíjas univerzális egyenleget is. Így havidíjas esetén 2 SMS díjából meg lehet oldani az áttöltést.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: dptrsk

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Gyulai Istvánné, hogyan volt ez, ki töltött hová? azért lényeges, mert ahogyan dptrsk írta, a Té ebben nem tud segíteni, de ha ismered a számot, ahová töltöttetek, akkor vele tudsz egyeztetni, hogy töltse, vagy utalja vissza (ha előfizetéses számra töltöttetek, akkor csak mobilvásárlásra használhatja, így itt valami viszontvásárlásban érdemes gondolkodni)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos nem nagyon van mód erre.

A legegyszerűbb, ha kifizeted a barátodnak a 3500 forintot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most