Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Előfizetés


1945

Kérdés

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Ahogy @teherwagon írta belföldön tartózkodva neked nem keletkezhet plusz költséged abból, hogy a hívott fél külföldön van. Ha belföldről ingyen hívod, akkor ő lehet akárhol ingyen hívod, ha ő megszegi a méltányos használat feltételeit, akkor külföldön tartózkodva keletkezhet neki hívásfogadási díj.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: ‎2017‎.‎12‎.‎09‎. at 14:45, 1945 írta:

Olyan előfizetésem van, hogy 3 telo ingyen beszél egymással. Ebből az egyik jelenleg tartósan külföldön van (Eu-ban). Így is ingyenes a beszélgetés?

Sajnos a külföldről hívó az itthonit családi opcióban nem korlátlanul, hanem a havidíj lebeszélhetőségéig hívhatja.  Dominónál meg egyértelműen az egyenleg terhére beszélhet. A flottákra sem vonatkozik a külföldről való egymásközti ingyenes beszélgetés. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 órája, zoli62 írta:

Gondoltam, hogy inkább flottás vagy. Sajnos a Telematrixban a Telekom csak a belföldi egymásközti ingyenes beszélgetést biztosítja, azu Eun belül nem, pedig elvileg erre szolgálna a roaming felár nyári eltörlése. Megerősíthetem,  nyáron nekem sem volt egyszerű kinyomozni.

Erre az is magyarázat hogy a Telematrix-hoz és a másik dologhoz nagyon nem szeretnek hozzá nyúlni. 2-4 hónapja ütöm az emberem hogy díjcsomagokat tegyük rendbe :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...