genom

csomagok

Kérdés

A telekom megszüntette a 10Mb-s csomagját. Ahol ez nekem rézdróton kellene, ott fizikailag nem lehet több a download 8Mb-nél, a telekom mérése szerint.

Akkor miért is fizessek 50Mb-es csomagért?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Gyakorlatilag is megvannak mivel használja őket "pár" efi, viszont nem értékesíthetőek. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elvileg a régi profilok még megvannak, csak díjcsomagok nincsenek már hozzá.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ja de ahhoz kéne plusz 4-8 csomag minimum, 1,2,5,8,10,15,20,25,30, így járna mindenki jól de akkor meg jönne hogy 1 ft difi sincs két csomag közt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A névleges, és az effektív elérhető paramétereket jobban szinkronba kellene hozni XDSL-en, mivel ez a technológia még évekig párhuzamosan fog működni az optikai platformmal.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Erre szoktam mondani hogy nem kötelező Telekomra előfizetni. Ez egy jó üzleti gyakorlat arra hogy csökkentsék a portfóliót. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 perce, anonymus írta:

Otthoni internet startra vált akkor kb ott van mint most. Egyszer el kell kezdeni a sok felesleges elavult csomag felszámolást. 

Én is egyetértek a váltással, csak előbb kell a megfelelő infrastruktúra, és utána a marketing, nem fordítva.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 perce, zoli62 írta:

Mert ez csak tiszta marketing, hogy növeljék a bevételt.

Otthoni internet startra vált akkor kb ott van mint most. Egyszer el kell kezdeni a sok felesleges elavult csomag felszámolást. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 perce, genom írta:

A telekom megszüntette a 10Mb-s csomagját. Ahol ez nekem rézdróton kellene, ott fizikailag nem lehet több a download 8Mb-nél, a telekom mérése szerint.

Ha nem érhetó el nálad, akkor miért vagy abban a csomagban? Ha nem abban vagy, akkor ne válts arra és akkor nem kell érte fizetned. Válts át Otthoni Internet Start csomagra, az kb a régi díjcsomagok árazás szintjén van. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, genom írta:

Mert ez csak tiszta marketing, hogy növeljék a bevételt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most