zsolee73

IPTV felvétel - külső HDD

Kérdés

Sziasztok,

megkaptam az értesítést, hogy megszűnik a HD digitális kábel TV szolgáltatásom, és váltanom kell IPTV-re.

Jelenleg a tévéhez csatlakoztatva van egy külső 1TB-os Sasmsung HDD, erre veszem fel a műsorokat. Kérdésem, ha felvétel nélküli IPTV boxot választok, akkor fogom tudni a saját HDD-met használni akár a TV-hez akár a boxhoz csatlakoztatva?

Vagy csak a felvevős box a megoldás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

@zsolee73

A saját HDD-vel csak azt a műsort tudod felvenni, amelyik csatornán épp a box ál, már ha nem tiltja le valamilyen másoládvédelmi eljárás. 

Boxal csak akkor tudsz felvenni, ha előfizetsz erre a szolgáltatásra

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Annyival egészíteném ki, hogy a TV nem biztos, hogy tud felvenni HDMI portról adást. Illetve ha rendelsz felvétel opciót, akkor annak nem lesz 1 TB tároló kapacitása.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@dptrsk

Igen, ezt írtam, hogy a tartalomvédelem ennek is keresztbe teher. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@btz

Én arra gondoltam, hogy a TV nem biztos, hogy támogatja a HDMI portról való felvételt. 

Nem nagyon ástam bele magam a témába, de nem rémlik, hogy a TVtuneren kívüli forrásból is tudna felvenni a smartTV.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Ekkor: 3/28/2018 at 12:30, btz írta:

@zsolee73

A saját HDD-vel csak azt a műsort tudod felvenni, amelyik csatornán épp a box ál, már ha nem tiltja le valamilyen másoládvédelmi eljárás. 

Boxal csak akkor tudsz felvenni, ha előfizetsz erre a szolgáltatásra

A koaxon marad néhány kódolatlan csatorna, ezeket tudod felvenni szerintem. A tvról a set top box analóg portján vehetsz fel, ha azon a csatornán hagyod amit nézni akarasz.   A felvételél lehetőségért meg évi 12000-et elkérni .....

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most