janisadd

HGW-n keresztül filmnézés

Kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, az IPTV HGW-t lehet-e úgy használni, hogy rajta keresztül filmet lehessen nézni? Pl ha a netről letöltök egy filmet, ne kelljen pendrive-ra másolni és dugdosni a tv-be, hanem egyszerűen rajta keresztül megnézni. ZTE ZXDSL 931VII

Köszi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Üdv! 

Úgy érzem van némi fogalmi zavar a kérdésedben. Ezért erre sok mindent lehetne mondani. De összességében azt tudom tanácsolni, hogy maradj a pendriveos módszernél. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm! Csak azért gondoltam, mert a HGW oldalán van USB bemenet. Akkor ez az USB nem használható semmire? Már gondoltam nyomtatómegosztásra is :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jaaa, mostmár leesett, hogy mit szeretnél pontosan. Tedd be a pendriveot és ha van ezen a HGW-n ilyen funkció, akkor állítsd be az admin felületén. Ha nincs, egy saját USB-s routerrel akkor is jobban jársz. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem inkább jobban jársz egy használt irodai gépet be szerzel, csendes keveset fogyaszt mehet non stop. Arra mented a filmeket és egy media szerverrelel megoldod. Nekem 2 Smart TV és egy Xbox szokta használni. Nem kell cseszegetni a pendriveokkal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most