lgal

IPTV - MoziKlub probléma

Kérdés

Sziasztok,

Van egy olyan problémám  a MoziKlub szolgáltatással, hogy eltűnt onnan egy csomó sorozat. Például a Fox+ sorozatok 99%-a eltűnt, és ami elérhető, azt meg nem tudom lejátszani.  A "Sorozatok" menüpont alatt sem tudok semmit sem lejátszani. Mind a két STB-n jelentkezik a probléma. Az ügyfélszolgálat újra kiküldte az SW-t, de semmi. Most nyitottam újra harmadszor a hibajegyet. Másnál is jelentkezik a probléma?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Ma vagy éjjel volt egy kis átalakítás, de működik.
Tüzetesen nem néztem át, de szerintem nem csökkent a tartalom, és lejátszhatóak.

Áramtalanítás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Tegnap reggel vacakolt, és délutánra nem találtam pl. az X aktákat, és még sok sorozatot.

Megvolt. Volt egy pár reboot. Sőt, olyat is csináltam, hogy áramtalanítottam kb. 1 órára a VDSL modemet és a boxokat. Kétszer újra töltötték az STB-kre a softwaret, de semmi. Az előfizetésen pedig nem történt változtatás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lgal

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

31 perce, lgal írta:

Sziasztok,

Van egy olyan problémám  a MoziKlub szolgáltatással, hogy eltűnt onnan egy csomó sorozat. Például a Fox+ sorozatok 99%-a eltűnt, és ami elérhető, azt meg nem tudom lejátszani.  A "Sorozatok" menüpont alatt sem tudok semmit sem lejátszani. Mind a két STB-n jelentkezik a probléma. Az ügyfélszolgálat újra kiküldte az SW-t, de semmi. Most nyitottam újra harmadszor a hibajegyet. Másnál is jelentkezik a probléma?

Szia.

Felület frissítés élesítés van folyamatban ami a sorozatokat érinti. A következő napokban több előfizetőnél is előfordulhat, hogy a felületfrissítést követően nem minden sorozatepizód jelenik meg megfelelően a felületen.

A felületi hibákat folyamatosan szűrik és javítják. Türelmet kérünk! :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
szóköz, kiegészítés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rendben van, nagyon szépen köszönöm a segítdégedet :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roli82

Lehetne valamit tenni az ügyben is, hogy a webes tartalom megegyezzen a Set-Top-Box-on láthatóval?

Ezzel a véletlenszerűen duplázó távirányítóval kínszenvedés eljutni a megfelelő információig.

(Pl. az a kérdés, hogy megjelent-e már egy újabb rész?)

Weben egy hívás a kedvencekből.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na meg a weboldal.. Szét van esve, és átláthatatlan, szinte kezelhetetlen. A felbontás sem olyan, mint IPTV-n. Remélem majd egyszer valamikor teljesen újratervezik a menürendszerét, mert kínszenvedés megtalálni valamit. Valamint a playeren is fejleszthetnének, hogy 1280x720-ban jöjjön a stream.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

19 órája, lgal írta:

Tegnap reggel vacakolt, és délutánra nem találtam pl. az X aktákat, és még sok sorozatot.

X-Akták fent van, csak "kicsit" meg lett bonyolítva a felület :ph34r:

Videotéka - Moziklub - Fox+ - Itt az első sorban válaszd az utolsó szürke csempét , aztán az alján megtalálod az X-Akták csempét belemész és végül böngészésre nyomj, ekkor megjelenik 10 évad. 208 db rész.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
19 órája, Kalimera írta:

@Roli82

Lehetne valamit tenni az ügyben is, hogy a webes tartalom megegyezzen a Set-Top-Box-on láthatóval?

Ezzel a véletlenszerűen duplázó távirányítóval kínszenvedés eljutni a megfelelő információig.

(Pl. az a kérdés, hogy megjelent-e már egy újabb rész?)

Weben egy hívás a kedvencekből.

Rákérdezek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 perce, Roli82 írta:

Videotéka - Moziklub - Fox+ - Itt az első sorban válaszd az utolsó szürke csempét , aztán az alján megtalálod az X-Akták csempét belemész és végül böngészésre nyomj, ekkor megjelenik 10 évad. 208 db rész.

Megtaláltam, köszönöm szépen a segítséged

Nem lehet valahogy egyszerűbb módon elérni a sorozatot?

Ha nem, akkor szünetmentesre dugom a HGW-t és az STB-ot, és sosem helyezem standby üzemmódba :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, lgal írta:

Megtaláltam, köszönöm szépen a segítséged

Nem lehet valahogy egyszerűbb módon elérni a sorozatot?

Megjelölöd kedvencként és akkor a Videotéka - Filmjeim menüpontba kerül. Ennél egyszerűbb módot nem tudok. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, Roli82 írta:

Megjelölöd kedvencként és akkor a Videotéka - Filmjeim menüpontba kerül. Ennél egyszerűbb módot nem tudok. :(

Így már jó lesz, köszönöm a segítséget :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Hová lett az ABC stúdió Gyilkos elmék című 13 évadnyi sorozata? Hetedik évad közepénél tartottunk, amikor eltűnt.  Így hogy kezdjünk nézni akármilyen sorozatot, ha közben leveszik a kínálatból. Nem ezért van mozi klub előfizetésem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 11. 08. at 16:03, Imrus írta:

Sziasztok!

Hová lett az ABC stúdió Gyilkos elmék című 13 évadnyi sorozata? Hetedik évad közepénél tartottunk, amikor eltűnt.  Így hogy kezdjünk nézni akármilyen sorozatot, ha közben leveszik a kínálatból. Nem ezért van mozi klub előfizetésem.

Szia!

Lejárt a Gyilkos elmékre a licenc, ami jelenleg fent van pár rész, azok is lekerülnek a héten a kínálatból.

Az hogy meddig látható, egy sorozat epizódja azt a részletek menüpontban lehet megnézni!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most