Attila Toldi

Twitch probléma

Kérdés

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy mi történik a Telekomnál, ugyanis legalább 3 napja a Twitch nézhetetlen 360p felbontás felett.
Ping okés, sebesség megvan, minden más oldal jónak tűnik, csak a Twitch nézhetetlen a folyamatos pufferelés miatt.
És nem az oldal hibája, ugyanis rengeteg másik T-s felhasználó is jelezte ugyanezt különböző fórumokon, illetve a közvetítések alatt is a chaten.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

34 válasz erre a kérdésre

59 minutes ago, SafranyFerenc86 said:

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Szerintem se, mivel ahogy tegnap is, úgy most is este 11-től meg gyönyörűen megy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: SafranyFerenc86

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egy másik fórumon olvastam hogy, valaki felvette a kapcsolatot a Telekommal és azt mondták neki, hogy direkt van korlátozva a Twitch. 9_9 Szóval jelentsétek be ti is és ha nem akarnak hibajegyet felvenni, akkor tegyetek panaszt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 hours ago, oneteezy said:

Ma már délután 5-ig se bírta, 14:30-tól ismét nézhetetlen az összes Twitch stream. :)

Igen látom, 480p max amit bír.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez oké, de a hibát kellene megoldani a T-nek, nem pedig nekünk várni, hogy majd jobb lesz :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila Toldi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnap és ma is folyamatosan bufferelt délután 5-től. Kb éjfélkor fog rendbe jönni. 9_9 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most