Attila Toldi

Twitch probléma

Kérdés

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy mi történik a Telekomnál, ugyanis legalább 3 napja a Twitch nézhetetlen 360p felbontás felett.
Ping okés, sebesség megvan, minden más oldal jónak tűnik, csak a Twitch nézhetetlen a folyamatos pufferelés miatt.
És nem az oldal hibája, ugyanis rengeteg másik T-s felhasználó is jelezte ugyanezt különböző fórumokon, illetve a közvetítések alatt is a chaten.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

34 válasz erre a kérdésre

Tegnap és ma is folyamatosan bufferelt délután 5-től. Kb éjfélkor fog rendbe jönni. 9_9 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Ez oké, de a hibát kellene megoldani a T-nek, nem pedig nekünk várni, hogy majd jobb lesz :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila Toldi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma már délután 5-ig se bírta, 14:30-tól ismét nézhetetlen az összes Twitch stream. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 hours ago, oneteezy said:

Ma már délután 5-ig se bírta, 14:30-tól ismét nézhetetlen az összes Twitch stream. :)

Igen látom, 480p max amit bír.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egy másik fórumon olvastam hogy, valaki felvette a kapcsolatot a Telekommal és azt mondták neki, hogy direkt van korlátozva a Twitch. 9_9 Szóval jelentsétek be ti is és ha nem akarnak hibajegyet felvenni, akkor tegyetek panaszt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amikor rájössz, hogy twitch.tv-n a telekomos neted miatt nem megy a HD stream...

telekom.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: SafranyFerenc86

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
59 minutes ago, SafranyFerenc86 said:

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Szerintem se, mivel ahogy tegnap is, úgy most is este 11-től meg gyönyörűen megy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam ugyan ez a helyzet! Sebesség minden oké, de a Twich nézhetetlen

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
23 órája, SafranyFerenc86 írta:

Uhh nem jutott volna eszembe a VPN, de tényleg működik és nem csak orosz/japán szerverrel. Köszi-köszi. :D:D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
20 órája, benciikee írta:

Uhh nem jutott volna eszembe a VPN, de tényleg működik és nem csak orosz/japán szerverrel. Köszi-köszi. :D:D

Igen, úgy néz ki valóban csak Pest-Frankfurt között van hiba, ma kicsit jobban ráértem ezzel foglalkozni és pl. Amszterdami szerveren nincs ilyen eredetű packet lossom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt be lehet jelenteni, vagy teljesen felesleges? 
Látom még mindig nem állt helyre a rendszer. Forza is köhög, folyamat ledob a multi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 hours ago, Atesz said:

Ezt be lehet jelenteni, vagy teljesen felesleges? 
Látom még mindig nem állt helyre a rendszer. Forza is köhög, folyamat ledob a multi.

Bejelentheted, de elvileg már tudnak róla, és folyamatban van a javítás. (ez utóbbit én kicsit furának tartom, mármint hogy ennyi időt vesz igénybe)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 11. 25. at 3:24, Attila Toldi írta:

Bejelentheted, de elvileg már tudnak róla, és folyamatban van a javítás. (ez utóbbit én kicsit furának tartom, mármint hogy ennyi időt vesz igénybe)

Ha nem a T-nél van a hiba, hanem annál a szolgáltatónál, akié az összekötő vonal, akkor a T is csak rugdosni tudja őket, hogy csinálják már meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos még sok javulás nem tapasztalható. Még mindig akadozik a stream Twichen.
Vicc ez az egész...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 11. 23. at 18:41, SafranyFerenc86 írta:

Igen, úgy néz ki valóban csak Pest-Frankfurt között van hiba, ma kicsit jobban ráértem ezzel foglalkozni és pl. Amszterdami szerveren nincs ilyen eredetű packet lossom.

A World of Tanks EU1-es szervere bavariai (Németország) és amióta ez a twitch-es probléma fenn áll azóta ott is mikrolaggokat tapasztalok. A játék EU2-es szervere amszterdami, azon keresztül semmi lagg és probléma.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a gáz hogy nem csak vezetékes neten  hanem mobilneten is 360p-ben folyamatosan pufferrel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: taki01

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2018. 11. 26. at 19:27, Nortonor írta:

A World of Tanks EU1-es szervere bavariai (Németország) és amióta ez a twitch-es probléma fenn áll azóta ott is mikrolaggokat tapasztalok. A játék EU2-es szervere amszterdami, azon keresztül semmi lagg és probléma.

Már évek óta Frankfurtban van az EU1 pont úgy, mint a Twitch EU-s szerverparkja. Épp ezért használhatatlan mindkettő.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: SafranyFerenc86

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem is folyton akadozik a twitch! Üdv

Edit: VPN-nel nem akadozik!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tapilogali
ui

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jeleztem a 1414-en, hibát felvették, de azt mondták valószínűleg semmit nem tudnak tenni ez ellen mert nem itthoni probléma.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Avira Phantom VPN, Ausztriai szerver. Azon a bizonyos N-betűs torrent oldalon megtalálod! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm! Vaó és tökéletes... de még mindig nem értem, hogy mint szolgáltató ezt a problémát mért nem kezdi el orvosolni ha már be jelentés is van. Nem hinném, hogy csak én jeleztem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most