Roland77

TV rendelés

Kérdés

160 válasz erre a kérdésre

Én ugyanigy jártam csak,tegnap felhivtam az ügyfélszolgálatot tudják hogy megrendeltem november 6-án eddig azt mondták hogy nemsoká kiszállitják ,de most már nincs készleten  de érdeklődjek 1-2 hét mulva hátha lessz .Megkérdeztem ha ujra rendelnék egy olyat ami még van készleten mikor tudnák kiszállitani azt mondták 30-nap .KÖSZÖNÖM SZÉPEN a gyerekemnek akartam megvenni karácsonyra hát szép ajándék lett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roland77 

Jóváhagyták már a rendelést?

Ha nem, akkor vagy törölték mert nem felelsz meg a feltételeknek,vagy meg se kapták a rendelést ha online adtad fel,vagy ha jóváhagyták akkor pedig lehet,hogy közben elfogyott...

1412 felhív 5 menüpont folyamatban lévő ügyek!

Sajnos mi sem jártunk jobban , december 1- rendeltünk, 08-án kiderült hogy nem fogadták, majd 13-án telefonon egyeztetünk adatokat szállítási címet stb, azóta semmi az igért 10 nap már eltelt. Sajnos a 1412

valós felvilágosítást nem ad , legalább a megadott elérhetőségekre egy üzenetetett lehetne küldeniük. Nem tudom, hogy ezek után szertenénk még a gyerekeimmel bármit rendelni . Én megértem hogy nincs már, de egy értesítést megérdemelnének azok akik bizalmat szavaztak nekik.  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Általában 8-10 munkanap alatt kiszokták szállítani,hivatalosan 30 napjuk van rá.

Hívd fel a 1412 és válaszd a folyamatban lévő ügyek menüpontját (5 menüpont) kérdezz rá,hogy benne vagy -e a kiszállítási listában,illetve nem lett -e vissza törölve.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

December 1.-n rendeltem egy televíziót. Többszöri rákérdezésre sem történt semmi.  Illetve 8-án felhívtak hogy 10 napon kiszállítják!  Nos letelt a tíz nap, sőt húsz is és nem történt semmi!  Talán januárban megkapom amit karácsonyra szerettem volna.  Vagy jövő karácsonyra?  Szertném ha fehívnának legalább elnézést kérni vagy legalább honorálnák valamivel a hosszú várakozást!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Én Szeptember 10-én rendeltem a tv készülékem,majd novemberben miután sokat idegeskedve vártam hívtak hogy megjött...örültem de aztán mikor megtudtam nem jó helyre vitték hanem kb 200 kilométerrel arréb (okát mai napig sem tudom) már teljsen felrobbantam...Vártam még kb 3 hetet és végre megjött persze ezt a történetet 60 oldalra sem tudnám leírni mennyit telefonáltam kérdezősködtem....aztán mikor meghozták,behozta a "futár" ,én persze nem kértem szerelést mivel pc hez használom,nagyon örültem hogy végre ittvan...2 napig használtam,majd észrevettem egy apró pixelhibát,amit azonnal jeleztem.Ismét felhívtam a T-home ot,majd azt mondták hívjam a gyártót,azonnal hívtam is.Mondanom sem kell a gyártó kommunikációs munkatársa nagyon segítőkész volt,és elmondta hogy mivel 3 napon belül jeleztem a boltnak (thome) kell cserélniük azonnal.Vissza is hívtam őket...Ekkor bő 10 perc telefon után eldöntötték hogy cserélik ennek kb 1 hónapja azóta is a pixelhibásat használom....persze korántsem ilyen rövid a valós történet ezt így tömörítettem ,de ami ideg volt bennem a végére azt senkineksem kívánom!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én november végén rendeltem tv-t. Azt mondták, hogy karácsonyra megkapom. Sajnos a tv-t nem kaptam még meg.  És ugyan az ügyfélszolgálaton nagyon kedvesek és megértőek, de érdemben nem tudtak semmit mondani arra a kérdésemre, hogy mikor kapom meg végre a tv-t. Viszont azt tudták, hogy a rendelés folyamata elindult....hát, sokra ezzel az infóval nem mentem. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sziasztok ,azt szeretném megkérdezni hogy rendeltünk egy tv készüléket dec 16án ma hivtak egyeztetés miatt de semmi konkrétumot nem tudtak mondani mikor lessz készülék elfogadták e az igényt stb

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

egyébként hol rendelted, online igénybejelentővel?

mert akkor elvben vissza kéne hívjanak és egyeztessenek veled, hogy mi a pálya...

ha online rendeltél, akkor lehet kerestek, csak nem értek el...

telefonos üszi lesz a barátod, hogy mi van, de a 60 nap az brutál sok :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jóváhagyták már a rendelést?

Ha nem, akkor vagy törölték mert nem felelsz meg a feltételeknek,vagy meg se kapták a rendelést ha online adtad fel,vagy ha jóváhagyták akkor pedig lehet,hogy közben elfogyott...

1412 felhív 5 menüpont folyamatban lévő ügyek!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagy esélyel hibára futott a rendelés max 30 napjuk van rá 1412 új megrendelés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most